Var mı böyle bişey yaa ülke ne hale gelmiş

Sanatçının birisi çıkıp açıklama yapıyor sonunda da şöyle diyor terörün çözümü için imralıdakinin siyasi muhatap alınması gerektiğini söylüyor ve bu adam eski mhpli şimdi hükümet yandaşı olmuş ve millet de mhp'ye sallıyor bu adamı çoğunluk haklı buluyor dediği laf yenilir yutulur cinsten değil benim ülkemi savunan askerimi öldüren sokaklarda bombalama eylemi yapan teröristin başını nasıl muhatap alırsın diyen yok herkesin salladığı şey mhp ne işe yaradı bu mudur yani şu içinde bulunduğumuz olağanüstü süreçte en dik ulusalcı teröriste çapulcuya taviz vermeyen bir mhp var ama ben sanatçısına kızmıorum ülkenin başındakiler bebek katili şerefsizi muhattap alırsa her türlü millet istediğini de rteröre teröriste sempati duyulur olmuş anlaşılşan budur çözüm apoyla görüşmek falan değildir terörist barış der gene eylem yapar askeri karakol tarar asıl amaçları ülkeyi bölmek açın çıkarın şu at gözlüğünüzü de görün gerçekleri teröristle vatan hainiyle şerefsizle müzakere olmaz.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ırak polıtıkası turkıyenın içine edicek enerjı anlaşmasını ımzalıyarak petrol ve doğal gaz ımtıyazı hangı şırketlere verıleceğinı çoktan belırlemışler bıle acaba hangi şirketler burası onemlı gene buyuk vurgun peşindeler anlıcağın.kurtçede seçmelı ders oldu turkıyede ne alakaysa pkk kurtçe savunma yapabılıyor artık onunda onunu açtılar kurtlerın oyunuda alıp tek başkanlık sıstemıne geçıcekler yanı padışah olucak tabı bu arada kurdıstan kurulucak turkıye bolunucek genel aflada apoyu kurtarıcaklar ııce masumlaştırdılar pkknın başını adamlar 84den berı onca kandoktu gel gelelım genede turkıyeyı dıze getırdı ıyımı

0|1
    0|0
    • doğru demişsin ülkenin hali geleceği kötü zaten ırak'ın kuzeyine kürdistan diyorlar artık. ulusal değerler ayaklar altında bizim millet hala uyuyor ne diyim sonumuz hayrolsun.

• dostum doru dıyosun hemfıkırız bu konuda bıde şu mıllet at gzlüğünü çıkarsa çok ıyı olucak yoksa gıdışat hıç iyi değil herkes laylaylom peşinde uyandıklarında çok geç olmuş olucak

• at gözlüğünedene bende bahsettim zaten yazıda bir ulusunu seven genç olarak gidişat moral bozucu kimsede ulus bilinci kalmamaya başladı bu hükümet bu bilinc sildirmek için uğraşıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• damekki demokrasi gün geçtikce yaygınlaşıyor.

isteyen istediği yorumu yapabiliyor.önceden ağzından çıkan iki kelime için bile yargı yolu açılıyor hatta hapis cezası bile alınıyordu.

herkesin doğrusu kendi bildiğidir.yorumlar tartışılır ama engellenemez artık.

0|0
    0|2
    • burda yorumu engelleyen yok ülkeye terör getiren birini savunmak teröre çanak tutmak eleştiri noktası demokrasi güçlenmiyor muhalif görüşteysen eğer iktidar zaten yapacağını yapıyor görmüyor musun herkes yaa iktidarcı olmuş yada sessiz köşesinde duruyor ses çıkarmıyor görüşlerimden dolayı içeri atılmayayım diye adalet iktidarın elinde bu gerçek.

• çok guldurdun benı sadece kahkaha atıyorum dıcek bişe yok demokrasıymış

• gülmek güzeldir .gülki güller açsın yüzünde.

• Bizim ülkenin başındakinler hain...başka ülkede olsaydı bu durum öldürürdü coktan apo...

0|1
    0|0
    • apo şerefsizini asmadıkları sürece bu böyle gider asılması lazım ama bunlar asmaz zaten bu şerefsiz bebek katilini muhattap aldılar onca askeri öldüren sivil halkı katleden teröristbaşını terör örgütünü muhatap alırlarsa daha da herşeyi yaparlar. bir ulusuna balı birey olarak şu süreç ve isnanların şu süreçteki yaptıkları beni deridnen üzüyor vay bee diyorum millet ülkesini bu kadar seviyormuş demekki diyorum yaıklar olsun terörle işbirliği yapanlara.

• AK617 kısmen haklılık payın var assan da sorun çıkacağı kesin bunun nedeni de apoyu lider olarak görmeleri ama bilmiyorlarki terör örgütü ırk ayrımı yapmadan olaylar yapıyor kürt vatandaşıda ölüyor bobmalı olaylarda vs.. ayrıca 90lı yıllarda köylere yapılan saldırılar katliamlar o köylerin nüfusu hep kürt nüfusu ayrım yapılıor mu bunlara oy verenlerin lideri görenelrin çoğunun akrabası bunların yüzünden gitti bilinç yok bunlarda ayrıca bizim coğrafyamızda sadece 2 farklı millet oluşturmuyor

• lazı çerkezi arabı bir çoke tnik unsur var ama çoğu ülkesine bağlı bilinçli..

Erkekler Ne Diyor 2

• sana hak veryorum da..yalnız şunuda untmamak gerekir.şu anda gerek yargının ,gerek siyasi partilerin özelliklede iktidar partisinin içinde de bence terörist sempatizanı var..bu durum ondan kaynaklanıyor..bizim halkımız hiç bişeyin farında değil...yakında meclisse milletvekili olarakta girer bu öcalan

0|1
    0|0
    • olacağı o ve bu ülkede ne mutlu Türküm diyene demek artık ırkçılık kabul ediliyor okulların duvarındaki Atatürk figürleri kaldırılıyor ulusal değerler ayakalr altında sırf bölücü kesimlere yaranmak için taviz veriliyor ama yakında ülke bölünür bu gidişat böyle devam ederse eğer.

• bence de..anayasa nerdeyse komple değişti zaten..başkanlık sistemide gelirse artık tam olur..millet koyun ya sesini çıkarmıyor..şerefsiz çıkmış mecliste ordu da şerefli bir asker arıyorum roboski katliamının hesabını verecek diyor öbür yandakii subay melül melül dinliyor.. benim bunca şehidimin hesabını kim verecek demiyor ordan .yazık yani

• askeriyeyi zaten komple içeri attılar çoğunun suçu yok askeri millete kötülüyorlar darbe yapan yapardı bu hükümetin darbe paranoyası yüzünden askerde kalmadı şimdi genelkurmay başkanı askeriye adalet medya herşey iktidarın elinde..

• Arkadasım siyaset sandığın kadar kolay bir şey değil. İmralıdakini idam edebilecek pozisyonda olasalardı coktan yaparlardı emin ol.

0|1
    0|1
    • o pozisyonda zaten daha da olunamaz zira AB'ye gircez ayağına her şeyi yapıyorlar bu ülkeye bazı suçlar için idam gelmeli bu bir gerçek.

• O kadar orgutlestiler ve cogaldılar ki sadece dağda degiller akıllandı onlar da ingilterede, fransada, romanyada, rusyada eğitim goruyorlar bilkentte, odtude okuyup doktor yada hakim oluyorlar içerden fett ettiler bile haberimiz yok.

• doğru diyorsun en başlarda 5-6 yıl öncesi kadarı bu kadar örgütlü değilken izlenen siyaset buna çanak tuttu kendielrini meşrulaştrdılar iyice kendi yanalrına çektikleri insanların beyinleri yıkandı ve eğitim görenler de ilerde ne beyinler yıkayacaklar.

Yükleniyor...