Ben bi anlam veremedim. sizde goruslerinizi sunun lutfen

1 senedir net üzerinden görüştüğüm biri var. Ortak alanlarimiz var. Dernek vakıf gibi ordan tansiyoruz, fakat hiç karşılıklı görüşmedik. Net üzerinden görüşmemizde bu dernekle ilgili ayrıntılardan sebep.. başından beri benimle irtibat kurmak için derneği bahane ettiğinin farkındayım, o da bizde muhafazakar ailelere sahibiz oyuzden konuşmalarımız fazlasıyla seviyeli. Ve son 3 aydır bende biseyler hissetmeye başladım, sürekli mesaj atsın diye bekler oldum. Geçen gün biseyi bahane ederek fotoğrafımı ona atmami istedi, bende cok kizdim. Sonra açıklama yapmak zorunda kaldı. Annesineb gosterecekmis, iyi bişey yapım derken elime yüzüme bulastirdim dedi.. bu resim mevzusundan bin3 gün sonra bi gün goruselimmi diye sordum. Oda olur ınş diye yanilt verdi.. anlayamadığım niye görüşmek istemiyo, direk ailesini göndermek istiyorsa bu cok saçma. Yüzyüze hiç gelmediki. Ben hep uzaktan gördüm onu sunum yaparken falan..

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu olayda sebeb araman çok yanlış senden hoşlanmışsa ailesini gönderir bir söz yaparsınız tabiiki senden istiyorsan birbirinizi tanıma fırsatını daha iyi bulursunuz hem sen el alemin ağzına sakız olmamış olursun hemde ailene laf söyletmemiş olursun o kişi bence en doğrusunu yapmış

0|0
    0|0
    • Ama bana gelip ailemi size misafir olarak göndermek istiyorm dese evet te hayır da diyemem ki. Bi gitseydim görüşlerimizi önce bi paylassaydik daha iyi degilmiydi.. düşündüğünde doğru tabii hiç görüşelim demesemiydim.

• eğer niyetin gönül oyalamk yada kendini avutmaksa yani eviliğe uzak olanlardansan böle düşünmen normal fakat ciddi düşünüyorsan güvenebileceğin bir insanı arıyorsan onun bu hareketi bence seni korkutmamalı

• Anladım. Teşekkür ederm

Erkekler Ne Diyor 3

• Fotoğraf olayına tepki göstermen sıkmıstır büyük ihtimalle canını sende benim soruma cevaplasan link

0|0
    0|0
  • değişik miş...

0|0
    0|0
  • Fotoğraf olayına tepki göstermenden gurura vurmuş olabilir işi.

0|0
    0|0
    • Yok sanmam. utangaç olduğunu söylemisti daha önce bundan kaynaklanrmi

• Peki teşekkür edrm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...