Kitap okuma alışkanlığınız nasıl? Roman sever misiniz?

sinan akyüz'ün 'sevmek zorunda değilsin beni'adlı kitabını okuyanınız varmı?okuduysanız beğendinizmi?bu kitabı okumayı düşünüyorum fikirlerinizi almak istiyorum.

0|1
1419

En İyi Kız Görüşü

• Aklına gelebilecek bütün kitapları okumuşumdur..Sorduğun kitabı okuyalı çok olmadı...Beğenmiştim gerçek bi hayattan esinlenerek yazılmış..Bazı olaylara Bakış açımı değiştirdi ..

2|0
    1|1
    • evet gerçek bir hayatı anlatıyor.yorumun için teşekkür ederim.okumaya başlıyacam o zaman

• rica ederim.hemn okuyacam.çok seviyorum bende kitapları

• Böbürlenmen yersiz ben de birçok kitap okudum ama buraya yazmıyorum aklına gelecek kitaplar falan,abartmayalım lütfen o kadar da değil.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• otobüste, tuvalette, birini beklerken, yalnız başıma otururken falan hep bir şeyler okurum. her zaman okuduğum en az bir kitabım vardır. bazen bir kaç kitabı aynı dönemde okurum.

1|0
    0|0
  • Canım sıkılırsa okurum,yılda 8-10 tane okuyorum yani ay hesabına bölsen 1 - 1.5 ayda bir :) ama iyi okuyucuyumdur 500-700 sayfa arası bir kitabı 2 günde tamamlarım bu sıra hiç canım istemiyor

1|0
    0|0
  • ''çok satanlar'' okumam, nazlı eray, ece temelkuran bir de bu aralar ezoterik kitaplar okuyorum.

1|0
    0|0
  • Roman pek fazla okumam. Sadece bilgi amaçlı okuma gibi bir alışkanlığım var. Gerçekten fazla okurum ama roman değildir genelde.

1|0
    0|0
  • Okuduğum en güzel romandı belki de Kürk Mantolu Madonna.Kurgusu bakımından beni etkileyen roman da Satrab dır.Tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • Bilgisayar yüzünden pek okumuyorum. Boş boş vakit öldürüyorum. Genelde okuma dönemlerim olur. 2-3 hafta sadece kitaplarla meşgul olurum. Hiç yoktan iyidir.

0|0
    0|0
  • daha çok politik ekonomi üzerine kitaplar okurum...roman ve mitolojik kitaplarıda okurum...bahsettiğin tarzda romanları sevmem okumadımda bilemiyorum...

1|0
    0|0
  • sıkılıyorum okurken benmikitap okuyorum ,kitapmı beni okuyo belli değil .

1|0
    0|0
  • kitap canavarıyım diyebilirim... yerli yazarları pek takip etmem. fransız edebiyatı ilgimi çeker daha çok

1|0
    0|0
  • Ahmed Haldun Terzioğlu

Süper bir yazar kitabı okurken resmen yaşıyorsun saniye saniye olayları

1|0
    0|0
  • Alışkanlık var ama dediğin kitabı okumadım.

1|0
    0|0
  • biyografi ve tarih kitapları okumayı seviyorum

1|0
    1|0
  • Hicsevmem ama polisye olnca dayanamiorum .d

1|0
    0|0
  • okumayı seviyorum fakat iş yoğunluğundan

zaman yok fakat dediğin kitabı okumadım

1|0
    0|0
  • Mesnevi. Sadece bunu okuyorum. Bitirdikçe başa sarıyor kendiliğinden.

1|0
    0|0
  • roman ve klasikleri de istiyorum aslında, ama diğerlerinden fırsa ve zaman kalmıyor (

1|0
    0|0
  • ayşegül serisini bitirdim en son. gerçi cin ali'den sonra biraz ağır geldi.

0|0
    0|0
  • o sabır yok bende

1|0
    0|0
  • Benimkiler senin bahsettiğin türden kitaplar değil ama.. Bir iibf'li olarak kpss ve kurum sınavlarına hazırlanıyorum günde 8-9 saat ders çalışma durumundayım, başlayalı yaklaşık 10 ay oldu, artık okumaktan midem bulanıyor kitaplardan tiksiniyorum. :(

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• o kıtabı duymadım fakat konusunu begenırsem bır kıtabı okurum ders kıtabı okusaydım roman kadar ıyı yerlerde olabılecegıme ınanıyordum :D

1|0
    0|0
    • Aynen bende öyle okadar cok kitabim olduki koyacxak yer bulamiyorum artik.

• kitapta sınır tanımam kitabın kapağına göre yorum yapmam bu yanlıs bir yargılama yazara ve kıtabına haksızlık olur. bir kitap ne kadar kötü olursa olsun insana birsey kaybettirmez

1|0
    0|0
  • fena değildi alışkanlığım ama son zamanlarda yok olmak üzere.. hiç duymadım ama, ilginizi ne çekiyorsa, okumakta yarar var..

1|0
    0|0
  • aşk varsa bende varım sonuna kadar okurum

1|0
    0|0
  • çok güzel br kitaptı psikolojk br yaşam öyküsü çok severm kitap okumayıda

1|0
    0|0
  • Roman tutkunuyum diyebilirim.. Çok severim okumayı.Vaktimi kitaplara ayırmayı.. O romanı okumadım ama siz okuyup beğenirseniz alıp ben de okumak isterim..

1|0
    0|0
  • Deli gibi kitap okurum,çantamda her zaman 2 kitap vardır,otobüste,kantinde,durakta,her yerde okuyorum ama okuduklarım edebiyat romanı değil artık,onlardan böğg geldi.

1|0
    0|0
  • süperrrrr bi kitap okumalısın sevmek zorunda değilsin beni peki aşk sınr tanırmı

1|0
    0|0
  • şu hayatta en çok sevdiğim şey (: kitaplar iyi arkadaşlardır..

1|0
    0|0
  • Severim.Son iki haftadır okumuyorum.Yeni almam lazım.

1|0
    0|0
  • eğer ilk 3-4 sayfasında ilgimi çekmezse dünyanın en güzel kitabı olsa dahi okuyamıyorum

1|0
    0|0
  • Severim okumayı,bazen kendimi kaptırıyorum onlar beni okuyor sanki.

1|0
    0|0
  • Evet severim ama daha çok polisiye-gerilim tarzında.

1|0
    0|0
Yükleniyor...