Beşiktaş´ın maçlarını Hala Arenada oynama isteğine ne diyorsunuz?

Galatasarayın stadına beleştepe ya da devlet yaptı diyen Beşiktaşlılar acaba kendi stadlarını kendi imkanlarıylamı yapacaklar?Daha Quaresmadan FEDA diye yalvaran yönetim gidecek stad yapacak öylemi gerçekten komik:)Üstelik Gs değerli bir arazi verdi Bjk onuda vermiyor 4-5 yıl öncesine kadar Ali Sami Yen stadı tadilata girdiğinde onlar bize Olimpiyata gidin demişlerdi şimdi biz onlara Kasımpaşaya kadar yolunuz var diyoruz

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Şunu bilen ilk insansın gerçekten tebrik ediyorum seni.

Bizim Ali Sami Yen Stadı tadilattayken onlar bize Stadlarında oynama izni vermemiş ve Olimpiyata gidin demişlerdi. Şimdi bu ne yüzsüzlük ki bizden stadı istiyorlar.

Anca giderler :)

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şaka mısın sen ya bir de gizlenmişsin neden çünkü utanıyorsun :D İstemiyoruz stadınızı falan yalan haberler bunlar

0|2
    4|4
    • Yalan haber öylemi futbolu biraz takip etsen dün Samet Aybabanın yaptığı açıklamaları dinlerdin kendisi dedi Kendi Teknik direktörüne inanmıyorsan senin sorunun:)

• Ben anlıyorumda sen anlayamıyorsun.

• Bence git bi araştırma yap :)

Futbolun F'sinden haberin yok anlaşılan.

• Ne işleri var.. Beğenmiyolardı zaten yönetimde gerekn cevabı vermişti.. ;) Rezil olsunlar..

3|3
    1|2
  • sen çok biliyon. sen mi kurtaran :/

0|0
    4|3

Erkekler Ne Diyor 7

• ya bi kere o stad Dünya starları gelsin oynasın diye yapıldı :))) ne işi var bu halk takımının Arena'da gitsinler çükçü saraçoğlu'nda namıdeğer Boklu Dere'de oynasınlar. Zaten onlar kabul etmişti :)

2|3
    1|1
  • statların hepsi devlete ait.gs yönetiminin söz söyleme hakkı yok.Zamanında dolmabahçede gs maçlarını yaparken iyiydikte şimdi mi kötü olduk

1|1
    5|4
  • Türk Telekom Arena, Gençlik ve Spor Bakanlığına aittir. Tümüyle Galatasaray SK'ya verilmedi. Buradan bir sorun çıkmıştı zaten. Her neyse. Tayyip Erdoğan'ın da sözü geçecek sanırım burada. Arena'da olmazsa Şükrü Saraçoğlu'nda maçlarını oynayabilir Beşiktaş Jimnastik Kulübü.

0|0
    1|4
    • Mesele Kadiköyde Arenada oynaması değil bu sene Arenanın zeminin ne halde olduğunu biliyoruz Şampiyonlar ligi maçları lig maçları kupa maçları birde Beşiktaşın maçlarını zemin kaldırmaz

• Ya oynanan futbola bağlı değil bu. Zemin yenilendi.. En azından bir öncekinden daha iyi bir durumda. Eğer ki spor dostluk ve kardeşlik, fairplay mesajlarıyla sahaya çocukları çıkartıyorsak, Beşiktaş'ın teklifini kabul etmesi lazım Galatasaray'ın her ne olursa olsun.

• Hala bizim stadımız diyorsunuz ya sadece gülüyorum,ben burada galatasaray yazısı göremiyorum link , link birde gidip beşiktaş eleştiriyorsun

2|0
    3|5
    • Koltuklardaki Galatasaray amblemi görmüyorsun sanırım ayrıca Stada bir kere gitsen o göremediklerini görürdün tabi kanatlı hayvanlı olduğunuz için hep yukardan bakıyorsunuz

• oldu ağam emrin olur

0|0
    0|0
  • Yesinler birbirlerini boşver.

0|0
    0|0
  • Bir insan ancak bu kadar yüzsüz olabilir diyorum.Galatasaraylı idareciler istemediklerini defalarca kez söyledikleri halde hala arena diyip duruyorlar pişkin pişkin.Devlet seyrantepede yer tahsis etti ama mecdiyeköydeki Ali sami Yen stadının arazisinin yarısı Galatasarayım kendi mülküydü,devlet ona el koydu anlaşma gereği.Aslında bir hesap yapılırsa bu stad işinden Galatasaray zararlı çıktı.Çünkü Ali Sami Yen stadının arazisi altın değerinde bir yer.Mecidiyeköy'ü bilenler bilir.

5|5
    1|1
Yükleniyor...