NBA all star maçı başlıyor..

NBA takip edenler bilir, ayın 18 inde saat 3 te (gece) all star maçı var.. kimler izleyecek ve batımı alır yoksa doğumu ? benim favorim lebron james olduğu için doğu alır bence fakat batının çok iyi bir kadrosu var..

DOĞU KONFERANSI İLK 5'İ

Dwyane Wade (Miami Heat)

Brook Lopez (brooklyn nets)

LeBron James (Miami Heat)

Carmelo Anthony (New York Knicks)

Kevin Garnett (Boston Celtics)

BATI KONFERANSI İLK 5'İ

Kobe Bryant (Los Angeles Lakers)

Chris Paul (Los Angeles Clippers)

Kevin Durant (Oklahoma City Thunder)

Dwight Howard (Los Angeles Lakers)

Blake Griffin (Los Angeles Clippers)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• her sene olduğu gibi bu senede uykumdan feraget edip maçı izleteceğim.Favorim batı.Bu arada dikkatimi çektide sadece kızlara cevap vermişsin ne iş?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bati her turlu alir, kadro cok saglam. dogu'da lebron disindakiler kof. kobe'yle lebron fazla sessizler de carmela ve kevin fazla gurultululer bu yuzden cekismenin heyecani oldukca yuksek olucak. ayrica bati takiminin 4 oyuncusuda los angeles'tan. niye boye bir girisimde bulundular bilmiyorum lakin her turlu bati'nin alacagi kanisindayim. cunku dogu'da elle tutulur bir tek lebron var harici at cope.

0|0
    0|0
    • öyle deme doğuda wade ve garnett var ve garnett in savunması çok güçlü bir oyuncu lebronda savunmada yardım ederse istenen başarıyı elde ederler zaten hücumda bence ?

• bireysel ele alirsak eh, yani. fakat takim bazinda dusunuldugu vakit bir duruksama soz konusu olabilir.

ben bati diyorum. ha dogu'da bu haliyle iyi ama bati'nin kadroya karsi hayli savunmasiz kalacak.

• Dwight Howard hepsini yener de Bostonluyum.malesef izleyemeyeceğim :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kobe Bryant bu yaşına rağmen yine lebron james'den daha iyi olduğunu gösterecek.James'de hiçbir zaman kobe kadar büyük bi oyuncu olamayacağını anlayacak

0|0
    0|0
  • batı çok fena yaa hayalimdeki kadro paul.kobe.durant,howard birde üstüne griffin daha ne olsun :D

0|0
    0|0
  • bat alır çok iyi bir 5'i var bu sene batıda zaten rekabet daha ön planda play off yarışı daha çetin ceviz doğuda nerdeyse belli play off yapıcak 8 takım.

0|0
    0|0
  • Batı çok daha güçlü duruyor. Fakat doğuda boş değil tabi.

0|0
    0|0
  • Sağol kardeşim iyi hatırlattın.Batı alır gibi bence.

0|0
    0|0
  • çalıştığım için izleyemeyeceğim. benim favorim batı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...