Ayrıldı, sorunları çözme şansı vermeden..

1 haftadır çıktığım sevgilim var onu seviyordum fakat o benim ilgisizliğimden çok şikayetçiydi.Msnde konuşurken dün yine tartışıyorduk bu konuyu çıkmak zorunda kaldım çıkmayacaksın dedi..ve 10 15 kere telden aradı açamadım elimde olmayan sebepler yüzünden..bugünde msnye girdiğimde bir daha konuşmayacağız merak etme sen hep böyle kaçarsan daha çok kaybedersin yazmıştı..Bende ne yaptığının farkında mısın her şeyi bir anda silip atıyorsun gibi şeyler söyledim neden çıktığımında mantıklı açıklamasını yaptım.. "al aşkınıda gözlerinide basına çal bni yaktıkları kadar başkasını yakamazlar herkes seviyorum der bir kaç cümle söyler ama sen gözlerimin sessiz yalvarışlarını bile duyamamışsın belli ki..sen yumuşacık kalbimi taş bellemişsin sevmenin s sini öğrenememişsin..bi yetim gibiydim yanında sevilmeye muhtaç gibi sanki sen sevsen başkasına ihtiyacım kalmazmışçasına..kahramanımmışsın gibi..ama artık anladım ki bu hikayenin kahramanı benmişim..zorla güzellik olmaz ya dedim..sabahtan beri msndeyim açmadı.silmiş olabilir belki sildiyse bu yazdıklarımı görebilir mi ? peşinden mi gitmeliyim ne yapmalıyım..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• e seviyorsan git peşinden bu sebepler için gurur yapılmaz. msn'de veya herhangi diğer yazılı şeylerle de asla tartışmayın derim. sonuç hep kötü olur.

1|0
    0|0
    • e peki neden böyle yapıyor daha önce de yaptı bunu sürekli benim onun peşinden gelmemi istiyor o çok gelmişti peşimden zamanında..ayrıca 2 gun oldu seven insan 2 gun hiç bir cevap mı vermez.

• tamam peşinden gidicem.. ama şans var mı. barışabilir miyiz .s

• tabi ki şans var neden olmasın. mesele iki tarafın birbirine samimi olması. bunu yüzyüze konuşmalarınızda başarabilirseniz bence her şey çözüme kavuşacaktır.

Erkekler Ne Diyor 5

• Biraz rahat bırak hatta hiçbirşey yapma bırak şaşırsın seviyorsa mutlaka arar. Sende söylersin seni sıkmamak için birşey yapmadım dersin. Ama seven insan rahat durmaz sen mutlaka birşeyler yaparsın ama bence yapsa bırak sakinleşsin.

0|0
    0|0
  • bi haftada aşık olunur ilk bakışta aşk vardır ama sevgi zaman alır

0|0
    0|0
  • patlama noktasına gelmek için 1 hafta çok kısa bir süre.demek ki en az biriniz YANLIŞ KİŞİSİNİZ

0|0
    0|0
  • Kırıcı konuşmuş... Kalbinden sökmeye çalışıyor..

Okumak bile zor geldi... Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • İlişkiden sıkılmış mı yani

• Herşey kısmet. İstemiyorsa zorlama...

Kendine kötülük yapmış oluyorsun...

• pekala çok teşekkür ederim

• Üzülmeye deymezzzz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...