Ideal kiloda kadının linkini verir misiniz?

ideal kiloda kadının linkini verir misiniz?herkesin fikrini görmek istiyorum.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• link link sahsen kendısının ınsan olduguna ınanmıyorum

0|0
    0|0
    • ama iki resimdede kilosu çok farklı

• aslında çokta büyük bir amacım yoktu 0 bedenleri seksi bulan var mı görmek istedim.

• ve ben aşırı seçiciyim güzellik konusunda ama bakış açımı genişletmek isterim.

Erkekler Ne Diyor 10

• İdeal kilo boyla da ilgilidir. Yani oran-orantıyla ilgilidir. Bunu hesaplamak için formül var. Google'da "bayan ideal kilo hesaplama" diye aratırsan kaynaklara ulaşabilirsin. Ya da istersen, boy ölçünü söyle ben ideal kilona bakayım.

(Şimdi resim eklersem, bunalıma girersin veya moralin bozulur. O yüzden link eklemek istemiyorum. :)

0|0
    0|0
    • giremeyecek kadar çok güveniyorum kendime merak etme.

• Sadece kilo hiçbir şeydir. Bazısına balık eti yakışır bazısında fit olmak.

0|0
    0|0
  • ama hiç bir zaman fiziğine göre ayırmam kızları .kişiliklii ve dürüst insan olduktan sonra nasıl olsa kabulüm .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Boyundan 12 çıkar bu senin en zayıf kilon 8 çıkar bu da senin üstüne çıkmaman gereken kilon.Sana yakışanı sen benden daha iyi bilirsin tabi.

0|0
    0|0
  • Barbara ¦ link

0|0
    0|0
    • bu ara herkesin gözdesi oldu.

• anlıyorum :) bana hep kızıl ve çilli kadınlar farklı gelmiştir mesela o yüzden severim.

• Benim kalbimi sorarsan uzakdoğulu bir kızla birlikte olmak isterdim,Evliliğe çok uzağım..Kabul etmediğim bişey ama mesela bir koreli kız olsa evlenebilirim..Onlara bayılıyorum,yada japon :) Bence herşeyleriyle harikalar :)

• Boyundan 15 kilo az olman yeteridir.10 olsada olur.

0|0
    0|0
    • 15 üstü zaten çok fazla.

• herşey insanların düşüncelerinde gizli :)

• Acele olduysa üzgünüm ama tanışabilirmiyiz ?

• boyunun son 2 hanesinden 4 az olmalı.

0|0
    0|0
  • ıdeal kılo yoktur ıdeal kadın vardır boyle yaklas olaya :)

0|0
    0|0
    • ideal görüntü vardır ama

• boyle dedıgını sımdı anlamıs oldum cunku sımdı soyledın herneyse umarım ıdealındekı kıloya ulasırsın ve ısdedıgın gıbı bırı olursun :)

• ben istediğim kilodayım zaten teşekkür ederim çok dikkat ediyorum çünkü.

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
  • link istemişsin herkesin aklından manken fizikli kadınlar geçer bu durumda.ideal kilo boyunla ve kas yapınla ilgilidir en iyi diyetisyen hesaplar özel bir aletle

0|0
    0|0
    • benim aklımdan bu geçiyor mesela link

herkesin ideali farklıdır

• bi bak etrafına kaç kadın var öyle :) onların kullandığı kozmetiğe vucüt losyonlarına bizim maaş zor yeter

• böyle vücudu olan az kadın var tabiki hatları güzel kozmetikle olacak iş değil ki ama kullandıkları ürünleri söylüyorlar zaten alınmayacak şeyler değil

Yükleniyor...