Yalanını nasıl ortaya çıkarırsınız?

2 yıllık bi erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız olduğunu düşünün. Bu kişiyle ayrı şehirlerdesiniz ama hergün mesajda ve telde konuşuyorsunuz.

Tesadüfen bu kişinin sizin bilmediğiniz bi facesi olduğunu görüyosunuz ve ona söylüyorsunuz. Size benim olmadığını vb. şeyler söylüyo hatta yeminler ediyo. Ama size telden attığı fotoları bi kaç gün sonra o faceye de atıyo. Sizin o faceyi incelemediğinizi yani pek uğraşmadığınızı sanıyo. Ama siz hergün o faceye bakıyorsunuz. Bu böyle böyle gidiyoo.

Bu durumda ne yaparsınız ? Ya da yalanını nasıl ortaya çıkarırsınız ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim..

Güncellemeler:
Bitirmek mi gerekir sizce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• yalanı ortaya çıkarmaya çalışmam çünkü yalan bariz bir şekilde ortadadır zaten...

yapacağım tek şey onu bir daha asla anmam...

çünkü;

sana güveniyorum diyemedikten sonra seni seviyorum demenin hiç bir anlamı yoktur..!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle bir uğraşa girmezdim ki, o sağ ben selamet..!

0|0
    0|0
  • amma salakmış o vatandaşta ha :) aradaki ilişkinin boyutunu bilemem ama yüzüne vururum bu yaptığını bi dahada konuşmam

0|0
    0|0
    • Salak oldugu dogru :)

• Sen bana durumu biraz daha aciklasan daha kolay olur

• Erkek arkadasımla 2 yıldır beraberiz ve ayrı sehirlerdeyiz. Onun fotolarının oldugu bi faceyi tesadüfen gördüm ve ona söyledim. Her defasında ailesinin üzerine falan yemin edip benim degil dedi. Bende şüpheleniyorum tabi.

Kızlar Ne Diyor 2

• canım erkek milleti birinin üstünde görsen bile inkar ederler doğalarında vr bu . bitir demekki seni elde tutuo ama bşkalarınada kendisini kapatmıo bn sna sölim acı çeker üzülürüsn blki ama kafan rahat olur çnkü bi ilişkide güven bittimi biter hp acaba dersn

0|0
    0|0
    • Haklısın. Bana her seferinde karım olcaksın diyo. Madem benimle ciddi düşünüyo digerleriyle işi ne.

• kızlarla konuşuyormu gördünmü?

0|0
    0|0
    • saçma olan şu madem senin bunu gördügünü biliyor, takip etmedigini düşünmesi saçma

• onun oldugunu düşünelim ama nişanlın bunu asla kabul etmiyor ve sürekli inkar edicek. o zaman ne yapıcaksın. ben onun oldugunu düşünüyorum ve bence sende eminsin buna ve nişanlının yalanına kızıyorsun. ne yapıcaksın bu durumda. ya kabulleniceksin bence asla yapma bunu. ya olayın üstüne gidip yalanını ortaya cıkarıcaksın yada ayrılıcaksın. bence olayın üsütne git ve bu hesabın onun oldugunu seni salak yerine koymaması gerektigini söyle. eger inkar ederse tavrını koy

• Tmm canım bugün denerim bunu. Ayrıca O face acık oldugu sürece ona bidaha güvenemem.

Yükleniyor...