Sevgili miyiz değil miyiz?

Arkadaslar öncelikle uzun olacak okursanız sonuna kadar sevinirim..kızla 2 senedir cıkıyoruz baslarda cok baglıydık birbirimize .ben bu kızla konusurken bi kızla 3 gün konustum hemen bunun kulagına cıkıyolar diye laf gitmis ne yaptım ne ettim cıkmadıgıma inandıramadım.. oda benden intikamını aldı bi cocukla cıkmıs yaklasık 1 ay ama görüsmemisler sadece telefonda .bende sevdigim icin affettim. su an hala cıkıyoruz .ama ben kafayı yiyecem umursamıyor beni ama biyandanda cok seviyor.1 senedir cinsellik var aramızda.ama kızlıgına dokunmadım.haftada 1 defa kesin bulusyoruz.cinsellige dair herseyi ben öğrettim diyebiliriz.ve yarın yine bulusucaz ben kızlıgını almayı dusunuyorum. ben ona pek güvenmiyorum. o da ipleri eline almaya calısıyor . beni delirtiyor mesajlara gec cevap verme umursamama vsvs..ben kızlıgını almak istiyorum onun beni çok sevdiğini biliyorum.bi ara ayrılmak istedim gece bize cıktı geldi 12 de ve agladı evin önünde o derece . ben ne yapayım simdi bu ilşki nasıl devam eder. yarın kızlıgını alsam ne gibi seyler ortaya cıkar .

Güncellemeler:
yokmu bi öneriniz ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bi kızın en kutsal varlığını elinden alman saçma değil mi ? Bunu intikam içinmi yapıyorsun ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• hacı bak o kızlığı alırsan ortaya çıkan şey 9 ay sonra bir piç :D

0|0
    0|0
    • :) hacı okadar gitmem ya

• aynen mersinliyim

• özele bi gelsene

Yükleniyor...