Boğaz ağrısının ilerlememesi için ne yapabilirim?

yeni yeni kendini belli eden boğaz ağrım var ama hastalanmak istemiyorum. boğaz ağrısının ilerlememesi için ne yapmamı önerirsiniz arkadaşlar?

Güncellemeler:
arkadaslar dogal yontemler olursa sevinirim

0|0
16|20

En İyi Erkek Görüşü

• nane-limon iç, yüzyılın kocakarı ilacı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Gribe karşı kullanılan bitkisel karışımlar link

1|0
    0|0
  • grip öncesi bol bol c vitamini... portakal vs... ama burnun akmaya başlarsa kendim uyguladığım gayette işe yarar tavsiye : yatmadan önce bir limon sık içine bir aspirin atıp karıştır. karışımı iç. çek battaniyeyi yat. zaten yarım saat bilemedin bir saat sonra terden sırılsıklam olcan sabah kalk duşunu al. burun akıntısı kalmaz. hadi geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • kekik..

0|0
    0|0
  • Limonlu çay iç iyi gelir boğazı yumuşatır .

0|0
    0|0
  • sıcak bir çorba bol limonlu olsun biraz kırmızı biber ve karabiber ile birlikte, dene memnun kalırsın :)

1|0
    0|0
  • sıcak bişey iç

0|0
    0|0
  • Süt+Bal karıştır iç.

0|0
    0|0
  • Taze Limon sık ve yukarı bakarak iç, boğazındaki ve genizindeki kuru yanmayı geçirir..!

1|0
    0|0
  • Zencefil,bal,ılık süt karışımı iyidir.

0|0
    0|0
  • Bir kaşık balın üstüne karabiber dök ve yut. Yutarken de tam yutma, boğazında bekletmeye çalış balı.

0|0
    0|0
  • süper formül söyliyim...

evinde lahana varsa...iyice kaynat..suyunu süz...

dinlendir...içilebilir soğukluğa indikten sonra

bir saat ara ile..o suyu yutma :)) bol bol gargara yap 2 günde düzelirsin:))

geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • bademciğini aldır, boğazın ağrımıyor. ama direkt bronşit oluyorsun tabii epeyce bir vakit kazanıyorsun.

0|0
    0|0
  • ıhlamur keyifle içeceğin bir çay..biraz da bal kat...uymadan öncede halis zeytinyağı ile bogazına masaj yap ve bir çay kaşığı kadar içer misin.şifa olsun:)

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun..a.bitoyik igne iyi gelecektir.

0|0
    0|0
  • Pastil kullan en iyisi.

0|0
    0|0
  • olips okaliptuslu ...süper ya...

0|0
    0|0
  • Sıcak süt iç veya portakal gibi c vitamini yönünden zengin meyveler ye.

0|0
    0|0
  • sıcak şeyler için...özeliklede nane limon gibi şeyler ...

0|0
    0|0
  • bu soruyu gızlı sorduguna göre egzotıc bır cevap gerek sana...bırazdan yazarım :)

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben de sıklıkla boğaz ağrısı çekerim.

İlaç pek almak istemiyorum. Doğal yöntemlerimden memnunum.

Sıcak suyun içine bal&limon karışımı yapıyorum vaktimin en kısıtlı olduğu anlarda.

Kuşburnu, ıhlamur, tarçın karışımlı çayının içine de bol limon sıkıp içebiliyorum.

Bunlar bana hemen iyi gelenler. Anında hafiflliyor boğazım. Birkaç gün üst üste içince de geçiyor. İlaca gerek kalmıyor.

Sıcak süt ile bal karışımı da iyidir ama ben sütün sıcak halini içemiyorum. Sen içiyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • Çok sıcak ve çok soğuk şeyler yeme ve içme ..Ada çayı , ıhlamur , kuşburnu yada nane limon mercanköşk kaynat iç

0|0
    0|0
  • nane limon iyi gelir.

0|0
    0|0
  • boğaz spreyleri var yeşil naneli ondan kullan adı aklımda değil çok iyi geliyo

0|0
    0|0
  • Bal limon karabiber ve sıcak su karışımı

1|0
    0|0
  • Nane limon, ıhlamur vs. iç ve sus.

0|0
    1|0
  • Eczaneden pastil alırsan boğaz ağrını alır.Onun dışında sıcak şeyler tüketebilirsin.

0|0
    0|0
  • Strefen pastil.Mükemmell :)

1|0
    0|0
  • Limonlu zeytin yağı iç :)

0|0
    0|0
  • Bal

0|0
    0|0
  • bal+zencefil

0|0
    0|0
  • Ballı süt iç yada nane limon yada ıhlamur

0|0
    0|0
  • ıhlamur iç.

0|0
    0|0
  • Bir bardak ılık suya, limon ve tatlı kaşıgı tuz. Karıştır sabah akşam gargara yap.

0|0
    0|0
  • Pastil alman gerekir.

0|0
    0|0
  • sıcak suyun içinde balı eritip içine limon sık

0|0
    0|0
Yükleniyor...