Hem doğumgünü hem sevgililer günü

Arkadaşlar 14 şubat sevgilim olucak kişinin hem doğumgünü hemde sevgililer günü 14 şubatta buluşucaz ve büyük ihtimalle o gün sevgili olucaz sizce nasıl bir hediye almalıyım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• HAHAHAHA anlaşmalı sevgililikmi bu duruma göre hediye önerim eğer anlaşmalı ise okadar kasma derim eğer gerçekten sevgili ve seven iseniz 2 si birden çok şanslı bir günde çocuk bir buzdolabı çamaşır mak falan al diğerleri ufak gelir yada nebilim bir laptop al artık neyse kızlar tektaş istiyor sonuçta onun müdaini bir şey olsun dedim ;)

0|0
    0|0
    • evet bilerek o günü seçtik :)önerilerinizi bekliyorum:)

• ozaman önerim şudur ki sürekli kullanacağı ve ihtiyacı olan birşey al bence nebilim telefon laptop harddisk ekran kartı falan gibi yani bilgisayar

Erkekler Ne Diyor 6

• aynı gün 14 şubat bana hediye almamıştı ben sadece çıkmaya başlamıştım ama sen almamazlık yapma al ufakta bişey ama daha çıkmıyormuşunuz ben 4 gün önce söylemiştim ne hediye alayım falan demişti bende hediye gerekmez kabul et yeter panpa demiştim ama alıcaksan bir hırka al önden dügmeli iyidir ama beden ölçüsünü biliyorsan

0|0
    0|0
  • Uyduruk günün uyduruk sorularına göre birazda değişiğimsi sevilesi soru..

Madem 2 gün çakışması var..

O zaman çift hediye alacaksın..

0|0
    0|0
  • O günü seçtiyseniz şimdi sevgili olmuşsunuz siz zaten, sevgili olmak ilk buluşmada mı başlıyor yani?

0|0
    0|0
    • evet çünkü yüzyüze bu konuşmayı konuşmadık daha sevgili gibi dğiliz sadece o gün olmanı çok isterim dedi

• Bence günlük hayatta kullanabileceği bişey al. Mesela bana küpe almıştı. Her gün takıyorum :)

0|0
    0|0
  • bende değişik birşey yap :D :D bak sayafa beni nasıl anladı artıladı :D :D

0|0
    0|0
  • İki şeyi birleştirip tek hediye alıcan hadi iyisin köfte seni :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çıkma teklifini sen et en büyük hediye olacaktır ama illaki bir şey alıcam diyorsan seni hatırlatan bir şeyi hediye edebilirsin :)

0|0
    0|0
    • o edicek yani o gün kesinlikle sevgili olucaz fakat ne alacağımı bilmiyorum işte :)

• çok teşekkürler önerin ve güzel dileğin için :)

• rica ederim :)

Yükleniyor...