Suyun ustunde durmak?

Su korkum yok havuza falan benim boyumda girdimnkulac atabiliyorum yatay durabiliyorum su icinden yuzebiliyorum ama hic boyumu asan suya girmedim girsrm durabilir miyim acaba (denizede girmiyorum igreniyorum)

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi ayagının değdiği yerde ayagını degmeden suyun üzerinde durabiliyosan, değmediği yerde durmaman için hiçbi sebep yok yani durabilirsin. bunun dışında denize girmiyorum çünkü iğreniyorum demek nasıl bir kekoluktur, havuzda onca mikrop insan derisi sidik içinde yüzüyosun masmavi denize iğrenç diyosun

0|0
    0|0
    • İgreniyorum derken soyle, gecmiste gordugum bazi seylerden dolayi igreniyorum yoksa ha deniz ha havuz

• Cok kastin havuzda prezervatif vs gormuyorum ben havuz en azindan temizleniyor ama tabi ondada tukuruk vs iy...

• gidip halk plajında girersen bkta görürsün neyse sen havuza devam hatta mümkünse yüzme sen

En İyi Kız Görüşü

• Deniz kadar dogali var mı ya

0|0
    0|0
    • Gecmiste gordugum seylerden dolayi igreniyorum kpgordugum seyin sebebide insanlar oysa yuzerken diski ve prezervatif in sana yuzdugunu gorseydin emin ol dogal demezdin

• Nereymis ora yav mavi bayraklı yerden şaşmican

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...