Bu bakışlarının anlamı ne?

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu benim KS'deki ilk sorum. Soru şu; ben bundan 3 ay önce aynı sınıfta olduğum biriyle çıktım. Ona çok güvendim ve çok seviyordum. Ama benim güvenimi boşa çıkardı ve çok kötü bir şekilde ayrıldık. Şimdi yeni birisiyle çıkıyorum ve bu eski sevgilim bizi ne zaman görse dik dik bakıyor ayrıca şimdiki sevgilimle aynı sınıfta sınava giriyorlar sevgilim de söyledi bana çok kötü bakıyo su çocuk anlamadım diye bende anlattım ona durumu eski sevgilim olduğunu gizleme gereği duymadım. Neden hala öyle bakıyor? Sizce hala seviyor mu? Yoksa sadece kendine yediremiyor mu egosundan dolayı mı böyle yapıyor? Bakışlarının anlamı ne olabilir? Ben ne yapmalıyım?

Not: benim ona karşı hiçbir şekilde bi ilgim kalmadı. Ama bu bakışları beni rahatsız ediyor sadece

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• anlam yükleme

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• genellikle ergen kızların sordugu soru .. efendim neden bakıyor ediyor .. e tanıyor bakıyor .. ilgim kalmadı demişsinde .. yalan dolansın ilgi duymasan bu kadar önemseyip buralara gelmezsin .. ayrıca senin gibi kızlar adamın başını belaya sokar .. sen kendisi için 2 erkeğin kavga etmesini seven ve bu olaydan ötürü timsah gözyaşı döken birisin .. mutlusun yani şu an dert limiş gibi gösterme kendini

0|0
    1|0
    • Kesınlıkle kavga ısteyen bırı degılım, zaten sevgılım de bu konuda oyle bırı degıl. Zamanında ayrılırken bana sevemedıgını soylemıstı ayrılıga bahane bulup. Madem sevmıyodu nıye şu an bı sevgılım olunca boyle nefretle bakıyo benı de huzursuz edıyo, ayrıca bırını tamamen unutmadan hemen baskalarıyla cıkan bırı de değilimdır.

• cevabı bulmuşsun işte bak nefretle bakıyormuş kıskanıyormuş ..

• niye soruyon ki sen bunu seviyosa Yeni cıktıgın cogugu bırakıp ona mı döncen

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle aramıza hoşgeldin :) Bakışlarından anlam çıkarma yüreğinde hisset.Nasıl biti ilişkiniz bi taraf sevdiği halde mi biti yoksa iki taraf severken mi bitmişti.Bakışları seni sevip başkası ile olmanı yediremedi içinde olabilir yada eskide olsan erkeklik grurun için nefretlede bakabilir !

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :) bana zamanında benı cok sevdıgını soyleyıp bı zaman sonra sevemedım dedı. Zaten ayrıldıktan sonra da bu bakıslarını surdurmustu. Inanın bı ılgım falan yok şu ankı sevgılımle de cok ıyıyız sadece artık bu bakısları rahatsızlık verıyor, nefretle bakıyor zaten

• Herşey gönlünce olsun ama dürüst ol ve korkma mutlu bir birlikteliğin olması dileği ile :)

• Çok teşekkürler :)

• Hoşgeldin öncelikle:) Ona karşı birşey hissetmiyorsan davranışlarını da önemseme.Kafanıza takmaya başlarsanız olay büyüyebilir.Neden yan baktın cümlesine adam öldürenler var bu ülkede. Sevgiline de söyle ciddiye almasın.

1|0
    0|0
    • şu ankı sevgılım de zaten senın ıcın sorun yoksa benım ıcınde yok dıyo o konuda bı sorun cıkaracagını sanmıyorum allahtan :) ılgıden degıl aslında sevemedım demıstı ayrılırken bana sımdı nıye boyle baktıgını anlamıyorum

• kaybedince değerlenmiş olabilirsin.

• sapıktır o sapık.

1|0
    0|0
    • hemen koydun yani kararı .. sapık o sapık .. ah siz kızlar varya asmalı kesmeli .. sapık dediğin dönüp bakmaz dibine kadar yanaşır ruhun duymaz .. sana yapar yapacağını ah vah edecek zamanın kalmaz ..

Yükleniyor...