Go Kart yetkilileri mi ? Basın mı ? Yoksa Tuba mı suçlu ?

134.gece gece insanın bütün neşesini alıp götüren haber. her go-kart'a bindiğimde düşünürdüm, şal ile binen kızların o şalları motora takılırsa nefessizlikten ölürler diye ve tur boyunca korkardım onlar adına. daha kötüsünün olabileceğini hiç düşünmemiştim.

o bedenin ayrı yerde kafanın ayrı yerde durduğu fotoğraflar hemen kaldırılmalı. benim aklım çıktı bakarken; küçücük çocukların baktıklarını düşünemiyorum. ne kadar görüntü bulanıklaştırılmış olursa olsun, insan orada kopan bir kafanın durmakta olduğunu biliyor ve insan aklı o korkunç tabloları kafasına göre kurgulayıp psikolojiyi bozmakta hiç de başarısız değil.

allah rahmet eylesin tuğba'ya. ve hepimize hayırlı ölüm nasip etsin.

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• allah rahmet eylesin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• sakaryada benim sürekli gittiğim pist kipanın önündeki artık aklıma gelir gidememde..

1|0
    0|0
  • evet ben de gördüm o haberi, kanım dondu resmen. bence suçlu tamamen go cart yetkilileri, bu gibi kazalara karşı kesinlikle önlem alınması gerekirdi

1|0
    0|0
  • Kanım dondu Allah rahmet eylesin.

0|0
    0|0
  • aynı olay yıllar önce bir kızın başına daha gelmişti niye önlem almıyorlar ya da kıza biri şalı çıkarmasını niye söylememiş gerçekten yazık olmuş:(

0|0
    0|0
  • milyonda bir olacak birşey, kimsenin suçu olduğuna inanmıyorum. zaten olayın nasıl olduğuna aklım ermedi :S

0|0
    0|0
  • bu soruyu ben paylaşacaktım az önce vazgeçtim güzel bir noktaya değindin go kart yetkilileri suçlu bir daha go karta binemem ben :(((

1|0
    0|0
  • amin sagol allah razı olsn...bence burda suçlu ne yetkili ne de basın

0|0
    0|0
    • kız mı suçlu ? şalı cıkarın deseydi keske biri. daha ömrünün baharı ..

• hımm bence tek sorun dikkatsizlik o zaman..allah rahmet eylesn çok kötü bşeymiş gerçekten

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah rahmet eğlesin,kimseye böyle acı yaşatmasın fakat çok iyi hatırlıyorum adam benim boynumda ki kolyeyi cıkarttırmıştı hiç bir aksesuarla binemezsiniz diye.nasıl bir ihmaldir bu denli fulara müdahele etmiyor ordaki kişiler süs diye mi duruyorlar orda !

1|0
    0|0
  • gokart yetkilileri çünkü böyle bi duruma karşı kızı uyarmaları lazım kız ne bilsin

1|0
    0|0
  • Bence tek sorumlu go-kart görevlileri.yeterli uyarıda bulunmalı atkıyla binmesine izin vermemeliydiler.

1|0
    0|0
  • inan bende bunu düşünüyordum o kafanın bedenden kopması tüylerim ürperdi Allah ailesine sabır versin toprağı bol olsun.

1|0
    0|0
  • inanmıyorum çok kötü ailesi ne yaptı çok acı

1|0
    0|0
  • Yazık ya 24 yaşında üniversite öğrencisi.

Yetkililerin uyarması lazımdı bilgi vermesi lazımdı bence ihmalkarlık var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...