KBS World de yayınlanan ojakgyo family adlı güney kore dramasını izleyen var mı?

ben izliyorum o diziyi çok güzel bir drama güney korede yapılmış bir dizi bir aile var ailenin dört tane oğlu var oğullarından biri polis ve ve bir kız var dizide kız bir bu bahsettiğim ailenin oğullarından biriyle sevgili ve hamile kalıyor adamdan yani ailenin oğullarından bir oğlundan hamile kalıyor ve sonra kız bir kız arkadaşı birlikte ailesine hamile olduğunu söylüyor ve kızın ailesi şok geçiriyor kızın ailesi çok sinirleniyor sonra hamile kalan kızın sevgilisi de ailesine söylüyor kızı hamile bıraktığını sonra onunda ailesi şok geçiriyor ve çok eğlenceli komik bir dizi ve seoul yakınlarında bir çiftlikte büyük bir ailenin aile dizisi merak edenler internetten de indirebilir ve izleyebilir ve sonra kadın ve adam evleniyorlar ama evlenme töreni olurken birden çekip gidiyorlar koşuyorlar ve ama adamla kadın kadının annesinin evinde yaşamaya karar veriyorlar çok güzel bir dizi çok beğeniyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlatmışsın yaaaa, heyecanı kaçtı, hayatta seyredemem şimdi...offff

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanalı biliyorumda hiç izlemiyorum zaping yaparken rast geliyorum .

0|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum çünkü ilk defa böyle bir kanal duydum..

0|0
    0|0
  • izlemedim maalesef

0|0
    0|0
  • Konusu sıkıcı gibi geldi...

Kore dizisi izlemek için internet daha güzel geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Abla bu dediğin kanalı ve diziyi ilk senden duydum.Muhtemelen de 5 dk sonra unutcam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...