Arkadaşlar yardıma ihtiyaç var!!

arkadaslar ben samsung servısınde calısırken bı eve tv kurmaya gıttım. gıttıgım evde tv kurduran hanfendının kızı ıle tabırı caızse kesıstık bıraz. daha sonra servıs formundan kızın numarasını ısmını aldım ve 1 ay sonra mesaj atıp durumu izah ettim oda hiç terslemeden anlayısla karsıladı. su an bırbırımıızı tanıma amaclı konusuyoruz sızce ne olabılır ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• herşey olabilir ama sen zaten alabileceğin riski alıp numarasına mesajı atmışsın. şu noktadan sonra onu ürkütmeden ve sabırla güvenini kazanman gerektiğini düşünüyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o taraklarda bezi varsa yardır gitsin gardaş :D

0|0
    0|0
  • ne güzel ilerliyo işte ne olsun

0|0
    0|0
  • tam sapıkmışsın arkadaş!

1|0
    0|0
    • sende cok gerzeksın arkadaş tecevuz ettım demıyorum hoslandım numarasını aldım mesaj attım idiotmusun ?

Erkekler Ne Diyor 2

• Geleceğe dair yatırımları oluşturmuşsun. Bence tanışma ve kaynaşma muhabbetini telefonda değilde, reel hayata saklayın. Hem bu vesile ile ilişkiniz derinleşir ve onu elde etme fırsatı bulabilirsin...

0|1
    0|0
    • tavsıyelerın ıcın tesekkur ederım bende oyle yapmayı planlıyorum telefonda veya sanal ortamda nereye kadar ılerleyebılır zaten tekrar tesekkurler :)

• Doğru yoldasın. Telefonda ilerleyebilir, ama olayı çıkma evresine tezahür ettiremezsin...

• Bunun neyine yardıma ihtiyacın var? Tamam konuş işte olabilecekler: sevişirsiniz, çıkarsınız, one night stand olur, fuckbuddy olursunuz. Bunu soruyordun heralde?

2|0
    0|0
Yükleniyor...