Twist hareketi belin erimesine yardımcı olur mu ve karın kası için faydalı mıdır?

Twist hareketi belin erimesine yardımcı olur mu ve karın kası için faydalı mıdır?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bel bölgesindeki yağların erimesine yardımcı olur.

0|0
    0|1
    • karına da faydası var mı peki? Yaparken karnım da acıyor da..

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle zaten karın ve bele oynar

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Yan taraf yani bel bolgesini sikilastirir guzel bir hareketdir ve erkeklerde yapar bir ara bende yapiyordum :)

1|0
    0|0
  • hayır olmaz, bölgesel kilo kaybı diye birşey yok, kio veriyorsan vücudunun her kısmı belli oranda yağ yakar, irsi nedenlere bağlı olarak, yağ depolanan bölgeler farklılık gösterebilir

1|0
    0|0
  • kesinlikle zayıflamaya yardımcı olur. sadece bel için değil tüm vücutta biriken yağ oranının düşmesine yardımcı olur. harektli olmak iyidir.

0|0
    0|0
  • Bölgesel erime yoktur. Sıkılaşma vardır. Güzel beslenirsen hareketle birlikte sıkılaşırsın.

1|0
    0|0
  • Maksat heyecan

0|0
    0|0
  • tabi olur

0|0
    0|0
  • Bir zorlama olmadıkça sadece zor zor göbeğin erir :) tabi çevirceğin şey metal felan değilse böyle :)

0|0
    0|0
  • bir işe yaramaz, eritmek için diyet + kardiyo gerisi boş iş

0|0
    0|0
  • olur dıyette yap

0|0
    0|0
    • Kilolu değilim zaten, karın kası yapmaya çalışıyorum. Ama spor salonundan proteini ne şekilde ve ne kadar almalıyım vs hakkında bir bilgi isteyeceğim..

• yardımcı olurum

Kızlar Ne Diyor 4

• öyle dendiğini duydum bir süre alışana kadar bel ağrısı çekebilirsin ama vücut sertleştirmede birebir

1|0
    0|0
  • yap bir dene

0|0
    0|0
  • evet faydaı. bence.

0|0
    0|0
  • Bel cevresi iicn ideal

0|0
    0|0
Yükleniyor...