Sevgilisi olmayan bay ve bayanlara(iyi insanlara) soruyorum ben :)

ya arkadaşlar bence 14 şuabtta tek takılanlar bi mekanda buluşsunlar, mesela şu caffede saat 7de falan! sonra bu duyuruyu bütün twitterda paylaşılsın herkez tt yapılsın.. birbirinizle tanışın, sohbet falan etdin, kimse yanlız kalmasın ! kimse derken kekolar, yaşlı ihtiyar adam ve kadınlar, çirkinler, tipsizler vedee modern olmayanlar hariçç! bu cafeye bunlarda alınmasın nasıl fikir :) keşke böyle bişi yapsak benim sevgilim var ama svgilisi olmayan arkadaşlarım var onlar için mükemmel bi fırsat olabilir hem bütün herkez mutlu olur :)) her şehirden bi cafe bi saat seçilsin 14 şubatı sevgili insanlarımız kutlasın :)

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• şöyle bi organizasyon yapsak negzel olar

link

2|0
    0|0
    • hahahahah süpeerr yaaa :)))))))) hayran kaldım bunaa.. ama bi yanlışlık var tarih yanlış :D

• evet evet :P karı dırdırı yok ohh ne güzel deva devam :)

• oo teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• ya keko deyip beyenmediklerinin sevgilisi varsa ve sevgililer gününde sevgilisi ile vakit geciriyorsa:)Sizin keko deyip beyenmediginize birisi asik oluyor hatta evlenebiliyor.Lütfen insanlari siniflandirmayalim.

Sevgililer gününe gelince.Tamamen sacma birgün sevgi bir güne sigdirilmaz.Sadece sevgililer günü icin kendimizi kaybetmek üzereyiz su sitede hergun binlerce soru.Ancak sevgililer gününde sevgiliniz sizi aldatsa bir daha nefret edersiniz.

Sevgi bir gün icinde olan bitenlerle siniflandirilamaycak kadar özel bir histir.Anlayana tabi.

1|0
    0|0
    • oooo efenim keko die adlandırdığım karaktersiz tecavüzcü sapık nerde ne yapacağını bilmeyen insanlardır bu bi sınıflandırma değil adlandırmadır bu adlandırmayı herkez kendi yaratır yoksa her insan başımın taçıdır iyi bi insana ben kalbimi hayatımı veririm. ama bazıları varki çıkarcı hiç bişey görmemiş geçirmemiş yeni modern hayata ayak uydurmayan insanlar ve bunlar özel her günde kendilerini gösteririler güzel giyinmiş bayanlara her türlü ahlaksız hareketler yaparlar..

• acikca ifade etmeside degilmidir.Kizlara ahlaksizlik yapanlarin aile olgusu yoktur.Yada kadinlara ahlaksizlik yapilmanin kötü bir sey oldugunu bilmiyordur.Cünkü her kadin birgün anne olucaktir.Ayrica herkesinde ailesi annesi kiz kardesleri vardir.Bunu düsünmeyen insanda ayri bir kategoriye giriyor.Bütün kategoriler ayri ayri ama siz Keko diyorsunuz.Ancak söylediginiz seyler cok farkli.

• söylediğim şeyin anlamı ne keko ne demek? modern hayat yeniliklere ayak uydurmak demektir bence. ben seri katilide , tecavüzcüyüde aynı katagoride görüyorum ikisinin orat özelliği kötülük olduğu için bunu gibi...

• Ölümsüs sevgilim İNEGÖLSPOR'umla İnegöl Şehir Stadında pazar günü buluşacağım. Bordo-Beyaz gerçek aşk

1|0
    0|0
  • Yazı tamamen fiyasko. Siz güzelliği sizin kazandığınızı mı zannediyorsunuz. Kimsenin çirkini kınama gibi bir lüksü yok. Veren de Allah alacakta ooo.

Ne güzeller gördük 60 sene sonra buruşmuş giden, güzellikte geçici çirkinlikte gecici. Ebedi alemde gerçek güzelliği hak edenler orada nasiplenirler inş.

Bu yazıyla en fazla totem yapılır.

0|0
    1|0
    • her insan güzeldir kendine bakmayan insan çirkindir Allah herkeze güzellik vermiş ama bi yerde haklısın gerçekten insanın kalbi güzel olsun herşey iyi bi kalpte bitiyo o kalıcı :):)

• düşünce güzel ama bir keko dediginin de bunları yasamaya hakkı oldugun düsünüyorum tabi kafayı toparladıktan sonra ama bayanların bu fikre ragbet göstereceklerini sanmıyorum böyle bir organizasyon olsa orda saptan cöpten gecilmez en son sapsapa bataga döner günü noktalarız :)

0|0
    1|0
    • not: çöpçatanlığı bıraktım abi :D ya ne var keko dediysem ya herkez üstüme geliyo ne var yaa :D

• aman saldım giti ya :P

• :) ragbet olacagını bilsem bayanlardan durmam giderim valla

• bende 29 şubatı dünya sevgilisizler günü olarak kutlasak mı diyordum :) her yıl olmasada 4 yılda bir kutlardık :))

1|0
    0|0
  • Benim sevgilim yok ama gitmezdim. Hayatı akışına bırakıp zamanla bazı şeylerin yerine oturması daha iyi. Bi şey hissediyorsam; gösteririm, ötesi küçük düşmek olur.

1|0
    0|0
    • yanlış düşünüyosun bence doğru insanı aramalısın :) yada doğru insan seni bulur elbet aramasanda olur :P benim içinde fark etmez :)

• Sipariş yaparsın gönderirim...

• nasıl olsun seninki abi :) ne yapalım sana..

• haklisin olabilir

1|0
    0|0
  • dur durdugun yerde basina dert mi ariyosun, rahatlik mi batti :D

2|0
    0|0
    • yoo ebn bişi aramıyorum arayanlara söylüyorum :) dertmi aşk mı arayın bulun kardeşim sizi düşünüyorum benn aaa... :)

• verdi kardeş benim gibi polyanaya sert yapılı birini verdi sadece bana gülümseyen :D

• guzel iste :D allah olmayana da versin:D ama benimki yumsak olsun :D

• iyi diyorsun güzel diyorsun da o işin b.. nu çıkartırlar

2|0
    0|0
    • aynen yaaa dediğim gibi düzgün insan ve sadece gençler gelicek :S olsa öyle bişi yaa

• bu işi ancak şöyle yapabilirsin. Sayfada takip ettiğin yorumları falan düzgün olan siteden arkadaş olarak eklediğin bir kaç arkadaş bulup çağırabilirsin. Yoksa diğer şekilde ışığı gören gelir

• harikasınız ve çok ince siniz .ama uzak bir ildeyim .keşke buluşabilsem .

1|0
    0|0
    • her ilde ilçede böyle bişi yapılsa güzel olmaz mı? herkez net kullanıyo artık netten yaydıkmı tamamdırr :)

• Burdan yayalim yalnizim ben yatagimda pepeyle uyumaktan sikildi. S

1|0
    0|0
  • Orayı yıkarlar.

1|0
    0|0
  • Hangı hayal dunyasında yasıyorsun sen bakalım bu dedıklerın me alaka

1|0
    0|0
  • güzel fikir tuttum bunu :)

1|0
    0|0
  • Böyle bir ayrım yaptığın için insanlık olarak seni hiç bir yere almamak gerekiyor.

0|0
    1|0
  • Belli polyanacılık oynadığın senin hası kalk artık etrafına bak polyanam benım

0|0
    1|0
  • bence bu sitenin ergen versiyonu açılsın bütün ergenler orda takılsın.

2|0
    0|0
    • oooo .:) ben 18ime girene kadar hep lanet ederdim nie yaş sınırı die bence o yaş sınırı her yerde korunmalı sende haklısın karddeşim.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...