Kendinizi affettirmek için neler yapardınız?

Peşinizde çok koşan bir cocugu zamanında reddettiysenız, ona bır sans verdıgınızde 2 hafta cıkıp ayrıldıysanız ve şuan çok pişmansanız nasıl affettirirdiniz kendınızı? Çok yalvardıysanız peşinden de koştuysanız yınede affetmıyorsa ama zamanında o da sızı sevdıyse nasıl affetitirirsiniz kendinizi?Sırf onu kıskandırmak ıcın en yakın arkadasına bıle yazdıysanız ama son anda çıkmadıysanız ne yapardınız? Hatalar çok büyük evet ama herseyın bı çaresi vardır ya hani bunun çaresi nedir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• anlattigin olayin cok benzeri hatta aynisi diyebilcegim bir olay yasadim. İlk once hoslandigim kiz beni reddetti . Simdi cok pisman ve o da benden hoslaniyor ama ben geri adim atmamak icin sadece arkadasimsin diyorum ve hicbir zamanda onunla cikmicam. Seninki biraz daha kotu ust uste bircok hata yapmissin ama eger senden gercekten hoslanmissa ki oyle heralde onun icinde kesinlikle hala sana karsi duygular vardir eger gurur yapmazsa sana donecektir . Ama gercekleri soylemek zorundayim, ben cocugun yerinde olsam affetmezdim , affetsem bile eski sicaklik olmazdi kendimden biliyorum...

0|0
    0|0
    • en son ona yalvarma mesajları attım aradım durdum küfürler etti ?

• yanlis yapmis kufur etmemesi gerekirdi , bence yinede icinde sana karsi biseyler vardir ama gurur yaparsa affetmiyecegini dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Üzgünüm ama terk etmeden önce uzun uzadıya düşünmeliydin, bende bir zamanlar değerleri kaybettikten sonra anlayanlardandım, ama şimdi daha dikkati davranıyorum,

Louis Aragon'un çok sevdiğim bir lafı vardır;

Gidenler dönmemiştir eğer sevdikleri için,

Bilirler ki bulamayacaklar gittikleri gibisini.

Bu sürrealist iki dize çok iyi anlatılan terkettiğinde daha iyisini bulamayan ve geri dönmek isteyenlerden değilsindir umarım.

0|0
    0|0
  • sıklıkla şebeklik yaparım

0|0
    0|0
    • benım yazdıklarımı okudun mu

• benı eklersen sevınırım ekledıkten snrada mesaj atarsan senın oldugunu anlarım

• ekledim.. öğrenebildin mi :-))

Kızlar Ne Diyor 1

• üzgünüm ama bunu çaresi yok.Erkekler cok gurur yaparlar.Bana sırılsıklam aşık olan sevgilime bir anlık ayrılalım dedim sadece dikkat çekmek için ama beş ay oldu hala barışmadık barışmıyo bittmiş.. Ve en yakın arkadası olayı cok fena.Güven erkekler için çok çok önemli senle yeniden beraber olursa bilki intikam içindir seni önemsediğinden değil

0|0
    0|0
    • bununn nasıl çaresi olmaz ya ama benım sırf onu kıskandırmak ıcın yaptıgımı bılıyo ve son anda o arkadasına ben yapamıcam ona hala aşığım dedım o da bılıyo böyle dedıgımı

• kbul edınce mesaj atarsan sevınırım

• kabul ettım fakat sen at cok ıstek vardı hangısısın bılemıyorum

Yükleniyor...