Cildi temizlemek ve taze tutmak için önerilerınız neler???

arkadaslar benım cıldım kuru.özellıkle yuzum pul pul dokuluyor ve hergun yenı bır sıvılce cıkıyor artık bıktırdı. yasım ergen degıl hanı 26 yasıma geldım. özellıkle yuz temızlıgı ve o sıvılcelerden kurtulmak taze bır cılde sahıp olmak ıcın ne önerırsınız baylar bayanlar bır yardımcı olabılır mısınız? herkese şimdıden teşekkur eederım

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sivilcelerin aşırı miktardaysa eğer, cildiyeye görünmeni tavsiye ederim. O zaten sana yüzünü nasıl temizlemen gerektiğini söyler, hatta özel sabunlar bile tavsie edebiliyorlar, eczanelerde satılan cinsten.

0|1
    0|0
    • yok ya sadece dudagımın altında cıkıyo. bırı gecıyo oburu cıkıyo az ama nefret edıyorum tras olurken fılan zorluk cıkartıyolar

• He salla o zaman. Kaliteli nemlendirici şart o zaman :D malum kış aylarında daha çok neme ihtiyaç duyuyor insan cildi.

• ewet yahu aynen. dısarıda calısıyorum zaten

Kızlar Ne Diyor 3

• aşırı kurulukta sivilce yapıyor. sivilcem var nemlendirici kullanmayayım, artar diye düşünme. vaselinin nemlendiricilisini kullanıyorum ben, iyi geliyor kuru görünüm gidiyor, sivilcede olmuyor.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederım bılgı verdıgın ıcın

• gül suyu çook ama çok işe yarıyoor tavsiye ederim gece yatmadan önce hergün yüzüne sürsen hem temizliyor hemde gözenekleri sıklaştırıyor.

0|1
    0|0
    • gül suyu he mii?

• tamam doktor kapişh:)

• :):):):) afeerimm sanaa :):)

• bir kaşık bal, bir damla limon suyu karıştırıp yüzüne sür 20 dk bekle , ılık suyla yıka

0|1
    0|0
    • tamam yarın deneyeyım kardeş sağol

• sivilcelere dikkat

• böögghh kusacagm sımdı nerdenaklıma getırdın ya :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...