En yakın arkadaşla aldatılmak

Sevgilinizin En yakın arkadaşınızla sizi aldattığını öğrenseniz naparsınız ? intikam yolları mı arasınız yoksa başka birşey mi yaparsınız

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

• bana ulaşamazlar öğrendiğim saatten sonra. allah düşmanımın başına vermesin çok zor bi durum çok zor hem de... nasıl bir imtihansa sınadığı kişiyi sabrını daim etsin. katlanırdım, ikisiyle de görüşmezdim. allaha sığınıp sadece sabır dilerdim.. onda da vardır bi hayır elbette

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bu benim başıma zaten geldi berbat bi duurm. ama ben şanslıydım svglm sadece takılmak için aldatmştı benı hala sevıyordu yaklaşık bir 6-7 ay köpek gibi peşimde gezdirdm o kızıda deli ettm ona köpeğm olursan senı affederım dedım köpeğm oldu ama affetmedm

0|1
    0|0
  • kesinlikle intikam alırdım beni aldatmak mı hayatını mavederim lan

0|1
    0|0
  • en yakın arkadsın sevglinle evlense ne yaparsın sn söyle hıı ne yaparsın .. söliimmi neyaprsn keske aldatsaydı da evlenmeseydi dersin .. töbe Allah basımıza vermesin

0|1
    0|0
  • hiç bişi yapmam . Karaktersiz birine karakter yükleyemem

0|1
    0|0
  • artık kimseye güvenmem tüm güven uçar gider.

0|1
    0|0
  • Allah düşmanımın başına vermesin.

0|1
    0|0
  • s.. et gitsin ya , intikam almak ona değer vermek demek, hiç sallama allahından bulurlar

0|1
    0|0
  • tabiki intikam alırım ikisinede zehir ederim yokya mutlumu bırakıcam onlara daha neler

0|1
    0|0
  • ikisinede lanet okur bidada aklıma bile getirmem. alakam olmaz .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• okkalı bir Allaha havale yaparım.

0|1
    0|0
  • sevgilimi en yakın arkadasımın yanında gözü önünde gerisi malum...

0|1
    0|0
  • eski kız arkadaşımın kuzeniyle yatmıştım...bilmiyorum ama ogünden sonra başıma gelirse şaşırmamam...tepkim ne olur bilemem ayarı olmayan biriyim...umarım basima gelmez...

0|1
    0|0
  • neydi türküsü bile vardı

öpüşen yolu yokuştur, kafaları tokuştur

tokuştururum kafalarını

onun doğrusu ötüken falan diye geleceklere peşin peşin, siz öl deyin ölelim reisler diyorum şimdiden

0|1
    0|0
Yükleniyor...