Sevgilime jestler yapmak istiyorum

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. ben sevgilime deyim yerindeyse kör kütük aşığım. sözlendikte, allah aramızı bozmasın çok romantik çok temiz kalpli biri ve her geçen gün daha çok seviyorum allahım nazarlardan saklasın ona jestler yapmak istiyorum. şöyle bi liste yaptım

-ankarada gün batımını izlemek istiyorum onunla, bunun için uygun saat ve yer önerir misiniz?

-iki tane kalem alıcam ve birine benim birine onun adını yazdırıp paaket yaptırcm. üstüne "bir süre sakla, düğünümüzde adının yazılı olduğu kalemle ben, benim adımın yazılı olduğu kalemle sen imza atıcaksın" yazıcam.

-ve kol düğmesi hediye etmek istiyorum üstüne "düğünümüzde kolunda görmek istiyorum" yazdırarak kol düğmelere gümüş ve baş harflerimiz veya "ömerve" yazılı olabilir :)) nasıl sizce bu kalem ve düğme fikri...

-en yakın arkadaşı - sevgilisi - ben ve aşkım hafta sonu beypazarına gidiyoruz gidiceğimiz gün kek yapsam bişiler alsam arkadaşının yanında gururlanmasını istiyorum, hoşuna gidicek gururunu okşıcak ne yapabilirim?

arkadaşlar başınızı ağrıttım hakkınızı helal edin, soru içinde soru sorar gibi oldu ama nolursunuz yardımcı olun

ve doğum günü sürprizim :)) Soru 395718

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• kol düğmesi hariç herşey güzel.. ama kalemde mürekkepli olsun o kadr yaptırıyorsun madem.. cünkü düğünde kol düğmesi için ona göre gömlek ona göre elbise falan derken düğmeler bazen hoş durmayabiliyor ben şahsen takmam..

0|0
    0|0
    • gümüş hepsine yakışır diye düşünüyorum ... teşekkür ederim kalem tam da öyle olck :D

• senin tercihin tabii bişi diyemem ama sevgilim seviyo gömleği genelde gömlek giyer

• umarım hoşuna gider benim o anlar aklıma geldikçe ben hala etkisinden kurtulamamış gibiyimde :)

• kalem fikri cok hosuma gitti :) kek'i elinle yedirsene bide yedirirken yanaktan öp falan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ankarada atakulede yapabilirsiniz canım..ama saat bilmiyorum valla onu araştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...