Türk hakemleri sizce de Türk futbolunun katilleri mi?

Türk hakemleri sizce de Türk futbolunun katilleri mi?

Öncelıkle dünki maç bjk lehine verilen penaltı ama olayın penaltı ile alakası yok

Bunun yanında pozisyonun oncesinde atibanın eli var penaltı verdıgı pozisyonda net goruntu alamadıgı yerde cizgi hakemi tepki vermıyorken kendisi nasıl gördü bu olmayan eli

Türk hakemleri sizce de Türk futbolunun katilleri mi ?
bu da atibanın pozisyon oncesinde eli ve pozisyon devam etti

Aynı C.Ç gs nin ts ile maçında

Pozisyonda ts lehine penaltı vermıyor ve gs ye puan kazandırmanın yolunu açıyor olası bir ts galibiyeti gs ye acı günleri başlatıcak belkide denge dengeoglunu görevden edicekti...

Gelelim perşembe akşamına devlet koruması altındaki saltanat takımıyla Fenerbahçe maçına Fernandao nunkafası ve Osmanlı defansı ikili blok yapıyor ve hakem gormuyor

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet tabikide katiller

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsi degildir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçen hafta derbide fenerin attığı ofsayt golu, gs nin eses maçındaki penaltisi ve bizim pozisyon

Sen de bu şekilde fenerin lehine calinlari da yazmalisin , hakemler berbat

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe lehine olanlarıda soyluyorum sadece dün son 2 dk da verılen 3 hatalı karar beck ın ayagından cıkan topu bjk ye taç verdı ustune atibanın elini gormedıler gitti olmayan bir penaltı ard arda bukadar hata silsilesine isyan ettim

• Geçen sene berbat bir takımı şampiyon edecek kadar etki edebilen hakemleri gorduk şaşırmamak lazım

• Dün Miloşeviç yüzünden savunmada berbattik , biri de deniyor ki Ersan geçen hafta hakemin yanlış kartıyla cezalı duruma düştü

• Kardeşim Fenerbahçe'ye de yeri geldi her hafta penaltı çaldılar, Şampiyonluk yarışında tuttular sen diğer takımlara yapılan hataları yazmışsın ama fenerbahçe aleyhine hiç bir şey yok. Yazdıkların doğru ama bu taraflı bir yorum olmuş maalesef.

0|2
    1|0
    • evet Fenerbahçe lehıne olan hatalarda var şuanda bunlar ilk etapta bulabıldıklerım bu haftanın konuları üzerine olanlar geçen sene zaten apayrı skandallar silsilesi

• bence hakemler değil futbolcular çok sahtekar

0|0
    0|0
  • Haklısın ben Galatasaraylı olarak hakem hangi takım olursa olsun vermesinden yanayım ama bazı takımlar özellikle kollanıyor alenen

0|0
    0|0
    • Ayrıca Fenerbahçe'yi ayrı kefeye koyman penaltıdan son dakikadan en cok gol Atan bir takıma yakışmıyor Galatasaray maçındaki ofsayt ve ba nin buraga arkadan attığı diz verilmedi bunları da yaz tarafsız davran

• Kardeşim evet Fenerbahçe ye de buna yakın hatalar yapıldı es es macınızda olmayan fauller penaltılar her takıma alenan veya gozden kaçan hatalar yapılıyor ve bu hiç hoş değil

• Bende ondan bahsediyorum yapılmasın herkes adil maç yönetsin

• Fener haksızlığa uğruyomuş gibi göstermişin de bence her takımda aynı durum var

0|0
    0|0
Yükleniyor...