Cildim taarruza geçti resmen..Yardım lütfen,önerilerinizi bekliyorum..

Son bikaç gündür alın bölgemde acayip yağlanma ve sivilcelenme oluyodu..Bugün banyo yapmıştım hem keseledim güzelce hemde şu mavi keseler oluyo ya yağ için onunla falan da aldım bütün yağını..Ama şimdi bi baktım kaşımın altında göz kapağıma yakın olan bölgemde bile kabartı oluşmaya başlamış sivilce çıkıcak yine.Regl günüm yaklaştı belki ondan da oluyor olabilir,ama şu aralar cildiyeye gidecek hiç zamanım yok nerdeyse,yarın da çok kalabalık bi ortama giricem.Önerebileceğiniz gerçekten işe yarar evde yapabileceğim maske falan her türlü öneriyi bekliyorum.Alnım sivilce gibi değil ama pütür pütür oldu,kabarcık heryeri sivilce gibi.Lütfen yardım :(

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• yarına kadar geçebileceğini sanmıyorum :( olduğunuda anlamadım ki sivilce değilse belki tahriş olmuştur biz bilemeyiz. sivilceyse limon sür yada limonlu kil maskesi tahriş olmuşsa bephanten sür

0|0
    0|0
    • Ya orasını bende tam anlatamadım, tahriş olma gibi bişey değil yani ama iltihapla kocaman çıkan sivilcelerden de değiller.Böyle hani yeni bi sivilce çıkıcağı zaman kabarır ya, ya da geçtikten sonra hafif izi kalır böyle onun gibi işte alnım.İz şeklinde böyle pütür pütür yani nasıl anlatsam bilemedim.Çok yağlanıyor kendi kendine.Kolonya falan sürüyorum arada ama pek faydası yok bide yoğurtla limon karışımı iyi geliyomuş diye gördüm internette doğru mudur ki :(

• limon iyi geliyor ama sivilcelere iyi geliyor o dediğine bilemedim nasıl olur yanlış bilgi vermek istemem

• yarına kadar geçmez.ama sodayla yıka,yarında fondoten kullan birde kendine neutrogena nın yüz temizleyicilerinden edin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...