Kızlarla aranın iyi olmasının sırrı birini ezmek mi?

lütfen dalga geçmeyin ben lisede okuyorum ve biraz eziğim kızlar benimle dalga geçenlerin peşinden koşuyo onların kızlarla araları çok iyi kızlarla aranın iyi olmasının sırrı bu mu birini ezmek mi

Güncellemeler:
bu güncellemeyi sadece kızlara soruyorum gerçekten böyle bi durumdaysanız içiniz rahat mı yanlış anlamayın lütfen

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• sımdi bazı kızlar havalı artist onlarda kendı gibi p..çç yalaka tiplerden hoslanıyo yada cuzdanın kalın olcak kocum ya sende oyle olcan yada yerınde sayarsın sen bosver efendılığını bozma bakma onlara kişiliksiz tipler

0|5
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tam tersi hep alay edilenlerle görüşmüşümdür. Kimseyi umursama lise hayatı benim çok saçmaydı. O zaman gördüğüm saçma insanlardan başka hiçbir yerde görmedim :/

0|3
    0|0
  • lisede işler öyle oluyo yvşak devamlı etrafındakilerle dalga geçen aptal tipler dikkat çekerr

0|0
    0|6
    • sonrasında çok mu farklısınız?

• Ben hep mantıklı düşünürüm hecate :)

• oha 5 olmuş ne dedim de sanki.. hosenfeld söyle ben haksız mıyım şimdi doğru değil midir dediğim? lisedeyken olay böyle olmaz mı? :D nerde okudu bu millet :D

• Genelde böyleleri daha çok prim yapıyor çünkü seni ezebildikleri bir konu varsa senden üstün bir yanları var demektir. Örneğin kekemeysen bununla dalga geçiyorlarsa diksiyonları senden iyi, kısaysan bununla dalga geçiyorlarsa senden uzundurlar. Senin eksikliklerin onlarda bir şekilde bulunuyordur ve kızlar olarak tercihlerimizi eksik olmayanlardan yana kullanırız.

0|1
    1|5
    • seçin seçin sonra o seçtiğiniz kıçınıza tekmeyi vursun yaptığınız hatayı anlayın bi fiziksel üstünlükle falan seçim yapmayın sadece, kişilik karakter de önemli gerçi bunu kime diyon seçersen seç kendine zamanı gelince üstün sandığınızın ne halt olduğu ortaya çıkıyor.

• Nedenini sordunuz cevap verdim olum. Allah allaaaah. İyilik de suç oldu tiplere bak.

• rica ederim kardeşim.. iyilik mi iyiliğin senin olsun hadi yürü..

Erkekler Ne Diyor 8

• Lise döneminde kızlar genellikle güçlü ya da popüler erkeklerden hoşlanırlar... Şahsen ben hiç bir zaman Güçlü olmaya çalışmadım ama kendimi hiç bir şekilde ezdirmedim... kimseyi ezmedim ve kimse de bunu bana yapmaya cesaret edemedi... Önemli olan ezmek değil, ezdirmemek... hatta yapabiliyorsan çevrendekileri de ezdirmemek... Kimse sana yaklaşamazsa haliyle güçlü görünürsün zaten... kimseyi ezmene gerek yok...

0|1
    0|0
  • bi ihtimal daha var, kızları peşinden koştur. kızlar çok merak eder. meraklandır onları

0|0
    0|0
  • biri üzerinden hareket etmeye gerek yok kızlara zıt davran geri dönüşleri yavaş yavaş gelir

0|0
    0|0
  • Seninle dalga geçene patlat bi' tane..

0|0
    0|0
    • gücüm yok

• Olsun.Vur bi' tane.Dayak ye.Sonra dalga geçerse bir daha vur yine dayak ye.3.'yü denemeyecek..

• arada mantıklı düşünebiliyosun ha devam et böyle ronaldo :)

hacı ya bencede öyle yap bas yumruğu anasını satim :D

• Doğa kanunu. Seçimini sen yap :) Yada yalnız takıl ve s*kine takma.

0|0
    0|0
  • Kardeşim dişi milleti biraz böyle malesef yapacak bişey yok , öte yandan aşırı sert sinirli tiplerdende kaçıyolar onu napıcaz :)

0|0
    0|0
  • dünya kızların etrafında dönmüyor

manita yapmak için ailen sizi oraya göndermediği kesin

sadece kızların değil birçok erkeğinde kaşar olmuş olanı var

0|0
    0|0
  • aynen öyle. bu devirde elin sopalıysa işe yararsın.. pısırıksan kimsedenn bişey bekleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...