Kimse ile sohpetim yok... Yada iyi olmak Suçmu? diyebiliriz

Arkadaşlar çalıştığım yerde esnaflar olsun çok iyi insanlar komşular vs vs hep bizim dukkanımıza gelir çay içerler sohpet ederler yemeğimizi yer ve giderler her geldiklerinde hoş geldin abi nasılsın bugun iyisin inşaallah bi isteğin bi sıkıntın varmı diyorum iyiyim saol diye cevap alıyorum en fazla ıyı sen nasılsın diye çok soğuk selamlar alıyorum öbür çalışan arkadaş benden sonra geldi çok gıcık bir tip o naber demesi yetiyo ooo aslanım flan her yerde böyle samimi davranıyorum yanlıs anlasılıyor soğuk davranıyorum bu sefer kımseyle konuşamıyor ve canım sıkılıyor sınıf arkadaşlarım bi ara beni görmüşler yolda ben onları görmedım ıslık çalmışlar flan duymadım olabilir ama hiçbiri inanmıyor gördün kaçtın bizden diyerek terk ettiler beni iyice bunalımdayım üstüne üslk anne babam ile kavga ettim.. intiharın eşiğindeyim iyi olmak suçmu?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• iyiler hep boyle olyor zatzn unutma iyiler hep kabederler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• abooooo senin durum vahim olmuş.. ama sana söylim vardır bunun bi sebebi onu bul kendınde ara... dışardan negatif görünüo olabilirsin ya da gerçekten bişeyleri tam ifade edemiyosun beceremıosun özgüvenli olman lazım

0|0
    0|0
    • bu durumda özgüven nasıl kazanırım bilmiyorum köşesine çekilmiş yavru kedi gibiyim :( çaresiz ve ürkek

• negatif birisin enerjin düşük ... ota b..ka bağlamışsın derdın yok yoka aglıyorsun neyse by..

• derdim mi yok başıma gelenleri bi bilsen böyle konuşmazdın sen bu halde nasıl yaşıyorsun derdin.. çoktan ölmüş olmam gerekıyodu negatif olaylar beni olumsuzlaştırdı körle yatan şaşı kalkar icabı negatif olayları yaşıya yaşıya olumsuz özgüvensiz biri oldm cıktım yorumların için teşekkr edıyorm iyi geceler..

• sohbet deseydin bence herşey daha farklı olacaktı senin için.

0|0
    0|0
    • Sohbet etmeye çalışıyorum ya dinlemiyorlar yada duymamazlıktan geliyolar.. susuyor ve üzülüyorum :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Cevreni değiştir yeni dostluklar kur, kimseye kendini begendirmeye calışma ve her zaman iyi kal. Ne kadar üzerine düşersen o kadar zarar görürsün. Hiç kimse senden ve saglıgından önemli değil umursamaz olmayı öğrenmen lazım bazen

0|0
    0|0
    • ortam malesef deiştiremıyorum ben bi yandan okuyorum okul için izin veriyolar başka pek kabul eden olmadı + spor flanda var :I

• Spor yapıyorsun ne güzel. Çevreni değiştirmen senin için en iyisi. Hayat sadece çalıştığın yerin etrafında dönmüyor.

• bende de tam tersi.. rastladığın insanlarla alakalı.. ben normal muhabbetelre girdim,saolsunlar kısa zamanda ahallede çevre edindim. herkes güleryüzlü hoş sohbet.. nerde yaşıyosun merak ettim?

0|0
    0|0
    • ankara

• ilginç.. ankaranın insanı da şehrin kendisi gibi.. soğuk

• bi bana karşı her halde :( ya tipimden flan kusur aramaya başladım özgüven denen bi bok kalmadı akrabalarm flan arasındada var bu sıkıntı kimse sevmıyor kötü eleştiriler alıyorum elbise almıya gidicem diyorum 19 yaşındayım seni dolandırırlar tek gitmede şoylede böylede bu sözler beni aşırı derecede sarstı akrabalarımın beni gerizekalı yerine koyduğunu anladım...

Yükleniyor...