Niye bjklılar böyleler.. ?

Hakem hakem diye ağlarlar ama her sene yapılan kıyakları görmezler.
Bedavadan gelen 1 puan resmen cüneyt hediye etti.

Her sene hakemi şikayet ederler ama kendine yapılanları hiç söylemezler..

Olmayan bir penaltı verildi yazık.

Güncellemeler:
Umarım bu maçtaki hatadan sonra şeref lafını ağızlarına almazlar :D

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim Fenerli Rıdvan bile penaltı dedi. Ama öncesinde Atiba'nın eline çarpmıştı. O konuya tamam ama penaltı pozisyonu doğru

0|2
    0|0
    • Yaa penalti olmadan o var onu geçtim değil kardesim goalsarena var ac izle 3 4 kareden var pozisyon

• abicim izledim ya, ne lafdan anlamaz insanlarsınız kesin sen Galatasaraylısındır. Laf anlatamazsın şunlara ya

• Bize mi size mi acaba neyse 2 hafta sonra görürüz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben beşiktaşlıyım ve pozisyon kesinlikle penaltı değildi atibanın eli var öncesinde o olmasa adamın eline değiyor ama öncesinde el verilse o da olamayacak. bunu da söyleyebiliyorum ama sizler utanmadan bjk böyle diyorsunuz bak sadece bir maç bize oldu nasıl celallendiniz. Ben maçtan sonrada pozisyonu inceleyince dedim bu puanı hak etmemişiz diye.

Burada celalleniyorsunuz ya merak ediyorum Burak derbi maçında kendine yere atınca ne yaptınız ağzınızı açıp bu maçı hak etmedik diyebildiniz. Ülkenin en çirkef hak çalan sebep yere penaltı kazanan futbolcusu sizde bir de utanmadan bjka laf atıyorsunuz ya pes

https://www.youtube.com/watch?v=iWv-HhogxzI

Hıı ama sizde haklısınız şerefli insanlar haksızlıkla maç alınca tuhaf kaçıyor siz alıştınız zaten böyle maç kazanmaya

0|1
    0|1
    • Hak calan diyorsun da sizde oğuzhan melo tukurmedi bile tükürdü diye gosteren kimdi acaba rahat ol hamza hoca zaten haksiz yere olunca çıkıp basin toplantisinda mactan sonra açıklıyor cezalar veriyoe senol yapti mi hayir

• Ya bak diyemiyorsun hala savunmadasın Burak'ın melonun yaptığı çirkeflikleri bu ülkede kimse yapmadı bir çıkıyor söylüyor diyorsun Pardon da Selçuk bu hafta hak etmediği bir penaltı yapmadı mı hadi gidip söyleseydi. Tabi siz böylesiniz işte ama haklısınız katılıyorum size biz o kadar gururlu ve şerefli davranmayı öğrettik ki size en ufak bir şey olmayınca size yakışmadı diyorsunuz ama siz neler yapıyorsunuz buna ağzınızı açamıyorsunuz

• Olmayan penaltı mi kormusun? Nerenle izliyosun

0|2
    1|0
  • her takımın taraftarında vardır o biraz usta

0|1
    0|0
  • Herkes işine geldiği gibi görür.

0|0
    0|0
    • En çok onlar konuşur ama burada farkındaysan yok hakkımız yendi yok böyle yok şerefli ücüncülükler falan.

• Ben her konuda tarafsızım. Fenerbahçeliyim ama bende kendi takımımın şu anki oyunundan memnun değilim. Zoru zoruna maç alıyoruz.

• Ustekine bak bide pen diyor yaa buna.
      Zoru zoruna kazanmak ayri bu durum ayri başkan

• Üç büyüklerin al birini vur ötekine hepsi hakemlerle kazanıyor aksini iddia edenin anlını karışlarım

0|1
    0|0
    • Yukaridaki biri pen diyor pozisyona bjk hep boyle

• Hepsi aynı sende ya fenerlisin ya cimbomlu onlarda milyon kez haksız hakem düdükleriyle kazandılar birbirinize çamur atmayın

• bir bakıma hakemlerle kazanması iyi aslında napıcak trabzon şampiyonlar liginde 40 gol yiyip döner yani :D Ülkeyi bu 3 büyükler kurtarıyor

Yükleniyor...