Squat yanları eritir miiii?

Squat yanlari eritir mi kizlarr bir bakin. Hic durmadan bir kerette 80 squata kadar ciktim fakat hergun yapmaya kalkinca cok zor geliyor yani 3 gun yapiyorsam 4 gun yapmiyorum. Duzene soksam su yanlar da bir duzene girer mi? cildiivicammmmm 😨😤😤

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sguat bacak popo basen bel é bile faydası var iki günde bir ya da üç günde yapman daha mantıklı çünkü n ard arda yapıp dört gün hiç yapmassab kasların mayışır ve ağrı olur her dört gün yapmadıktan sonra. Düzenli iki günde bir ya da üç günde bir ideal ve faydasını görmen için 80 den artıra arttıra git ve 100 é gelince 100 150arası yap sğrekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eritir

0|0
    0|0
  • Yağlar diyetle erir, spor yardımcıdır.
    Sen hangi hareketi yaparsan yap diyet programın düzenli ve iyi ayarlanmamışsa hiçbir işe yaramaz. Üstüne üstlük kas da geliştirdiğinden yağları öne iter bu sefer daha kalın bir görüntü ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • o squatın ben onun yüzüne 2 gündür oturdugum yerden ayağa kalkamıyorum :D

0|0
    0|0
  • tek squata yogunlasşman sacma dıyet ve kardıyo

0|0
    0|0
    • yok diyette yapiyorum zaten 3 haftadir doktor yardimi aliyorum 4 kiloyu verdim de squat aklimda ondan sordum yoksa diyette yapiyorum :)

• tamam sıkılaşmak ıcınde agırlık çalıs

• Surekli yapman lazim ama

0|0
    0|0
  • Squat genelde kalça kaldırır ama yanlarada faydası olur yinede

0|0
    0|1
    • biiir sürü izledim bayagi faydasi var diyorlar vucuda ama emin olamadim o bolgeye tesekkurler yorumun icin :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzene sokmak istiyorsan arada sadece 1 gün olsun hafta da 3 kez yap ve aztan başla yükselt yoksa bir anda çok yapmak ağrı yapar ve yan yatıp bacak açıp kapatma da yap o zaman da daha faydalı olur set halinde yap bunları.

0|0
    0|0
  • Squat yağları eritmez daha çok kasa çevirir

0|0
    0|0
  • sguat nedir yav

0|0
    0|0
    • Aciil bak youtubeden falan popo sıkılaştırıcı diye biliniyor fakat vücüdun bir çok yerine faydası var

Yükleniyor...