Eve koşu bandı almayi düşünüyoruz ve hergün kullanmiyi bir ayda kaç kilo veririm sizce?

Eve koşu bandı almayi düşünüyoruz ve hergün kullanmiyi bir ayda kaç kilo veririm sizce?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla ne biliyim o kosu bandını ısınma icin kullaniyoruz biz salonda (hava soguk olmazsa onuda yapmiyoruk), yani genel anlamda çok sey beklemeni tavsiye etmem

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Verirsin bence baya bizdede var ben tenezellul edip koştuğu vakit istikrarı sağlama verecek gibi oluyorim ama işte devam ettirmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 10 kilo rahat gibi

0|0
    0|0
  • Evde koşmazsın kesin ve net

0|0
    0|0
    • Yok kararliyim ve inatciyim yaparım ben

• Ahaha 😊 bedava😃 bende bir aliyimda baska bisey istemiyorum artık bir şekilde alicam karar verdim çünkü spor salonuna gidemiyorum çekiniyorum falan baktim kilo almışım cok gerekli binliraya bulursam alicam bu ay maaşla 😂

• Bedava mı? Çok cazip bir teklif yaptın :D kabul ediyorum :) binliraya bulursun ya, bulamadın bana söyle ben bulayım :D

• Onun yerine her sabah koşuya çıkmak daha iyi olmaz mı bence gereksiz bit alet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende var ilk aldıgımda bir hevesle kullandım sonra duvarda öyle bekliyo

0|0
    0|0
    • Faydasını gördün mu canim? Bide şimdi benim gobek simit var onlara faydası olur mu sence

• plates faydalı olur, dışardada 45 dk, yürüyüşle kilo verirsin, boşa yürüyüş bandı alma , ama göbegin gitmesinin en güzel yolu plates kesinlikle

• Baya verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...