cüneyt çakır trabzon maçında 5 metredeki eli görmüyor bugün arkası dönük adamınkini nasıl görüyor?

Yeter artk bunlar hakem falan olamaz maçlarda büyük hatalar oluyor taraflı tarafsız tek yürek olmak lazım bu kadar adilik olamaz yeterrrrrrr ya yeterrrr

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izlemedim ancak bir koyu Galatasaray'lı olarak söylüyorum bunu. 3 büyük takım açık açık kayırılıyor. Hakemler sürekli anadolu klüplerini biçiyolar. yani onca takım bıraksınlar maça çıkmayı bakalım oluyo mu bunlar.. adilik bu

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Uyduruktan bir penaltı kaldıki hadi penaltıyı tartış Atibanında göstere göstere eline çarpıyor devam diyor kasımpaşaya yazık oldu Galatasaraylıyım ama Trabzon maçındada size yazık oldu zaten bizim maçtan sonra dağıldınız ama bugün Cüneyt 1 puanı hediye etti Beşiktaşa.

0|1
    1|2
  • O bizi bağlamıyor. Bugünkü pozisyon penaltıydı. Sizin olayı bilemem

0|2
    1|2
    • Sen bu kafayla bir adım atamazsın Türk futbolu için konuştum ben ademe yapılanda penaltıydı o zmn

• Tük futbolu zikimde mi lan? Yıllardır Beşiktaş'ı yeyip şampiyonluğunu elinden aldılar. Sıra bizde.

• aynen haklısn

0|1
    0|0
  • Birgün öncesi gsnin eses maçında aldığı beleş penaltı bir hafta önce fenerin derbide attığı beleş gole de bu kadar tepki gösterebildiysen konuşalım Turk futbolunu ve hakemleri

0|0
    0|0
    • Ben hakem hataları konusunda tarafsızım fener yapılanda dahil bu yapılanlar kocaman bir leke

• Denayer eliyle vurdu 6alatasaray bu şekilde şampiyon oluyor işte

1|2
    0|0
  • El mi topa gidiyo yoksa çarpma mı buna göre değişir. Hızlı vurulan bir toptan elini çekemezsin. Ama topa vurmadan adam yanındayken önceden elini açtıysan elin topa gidiyo demektir.

0|0
    0|1
Yükleniyor...