Dün galatasaraya verilen penaltı kararı ayıp değilmi?

Selçuk kendini yere attı penaltı verdi ya zaten eskisehir düsecek birde sen vurma be hakem

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Neymiş efendim skora etki etmemiş , skora etki etmedi diye 40 tane calsin o zaman

Yakın zamanda Trabzon maçında denayerin voleyboluna duduk calsaydi şimdiye çok şey değişmişti , burakla kala kala selcukta kolay düşer olmuş

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin gizli sorman daha ayip

0|0
    0|0
    • Haksız penaltı kazandık diyemezsiniz

Erkekler Ne Diyor 4

• Maç zaten rahattı 6 atacağımız maçı 4 atarak bitirdik evet bencede penaltı değildide o penaltıya sebep yenilmedi yani :) Bugün çalınan penaltıya itafen soru açtın sanırım Kasımpaşaya yazık oldu 3 puanı kasp edildi yazık oldu hadi penaltı penaltı değilde öncede Atibaya el var göstere göstere be hakem :)

0|0
    1|0
    • Al işte klasik cimbomlu kendi maçını es geçer millete ahkam keser bu sene hakem sayesinde trabzon maçını alırkendemi sonuca etki etmedi dediniz eliyle oynayan adamlarınız varken

• Bugünü bastırmak için geçmişe dönmesek yani çıkın penaltı değildi hakem yanlış yapmıştı diyin çokmu zor bu ben tekrar diyorum Trabzon maçındaki net penaltıydı ki zaten o maçtan sonra Trabzon çöküşe geçti bende kızdım hakeme ama şimdi bu maçtada Kasımpaşanın hakkı gitti bunu inkar edemez kimse Cüneyt Trabzon maçındaki eli görmezken burada olmayanı nasıl gördü onuda sormak lazım.

• Banane bugünden besiktasin avukatlarına söyle onu

• ayıp aynen

0|0
    0|0
  • Bizi mi konuşacaksınız bjk görün önce ırbıklar.

0|0
    1|0
  • Sen gecen hafta gs aleyhine yapilan hatalari gormedin mi. bundan sonra gs lehine yapilcak hatada daha kutlu olcam yeter biktik artik... Bize yapilanlari gormeyip bizim lehimize olinca sesiniz cikmasin. bu arada bigun sonra mi geldi acisi..

0|0
    0|2
Yükleniyor...