Beşiktaş 3- Kasımpaşa 3 Maç Hakkında Düşünceleriniz?

Ne Maçtı Ama Kasımpaşa 3 Kez Öne Geçti 3 Kez Beşiktaş Yakaladı Lider #Beşiktaş Kasımpaşa İle Uzatmanın 90+4 De 3-3 Berabere Kaldı Düşünceleriniz Nedir?
Beşiktaş 3- Kasımpaşa 3 Maç Hakkında Düşünceleriniz?

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş'ın alacağını düşünmüştüm.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın hakkı yani Beşiktaşta çok iyi oynamadı Kasımpaşada 3 topu gol oldu vs beraberlik eyw ama Kasımpaşa 3 puanı alacakken uyduruktan bir penaltı kaldıki daha öncesinde Atibanın elle aldığı topuda görmedi ama penaltıyı olmayanı nasıl gördü sormak lazım kasımpaşanın 3 puanı kasp edildi diyebiliriz dün GS penaltısı diyenler var evet oda penaltı değildi söyleidk zaten ama GS nin 6 atacağı maçtı bu maçla bir değil Kasımpaşaya yazık oldu diyebilirim.

1|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kazanamıcaksak kaybetmemiş olmalıydık ve öyle de oldu pek fazla düşünmek istemiyorum tek söyliceğim penaltıyı gomez atmalıydı evet ozzie adına mutlu oldum ve gol olduktan sonra kimin attığı çok önemli değil ama krallığa oynayan gomez atmalıydı bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Oyunu domine ettik , kasimpasa geldiğini attı
    enaltıda şerefsizlik arayanlar gs eses maça baksın, asıl ćakallik oyuncunun kendisini yere atmasıdır. selçuğun kendini yere atması, burak'ın atlaması falandır burak'ın nasıl bir oyuncu olduğunu da hepimiz biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay goller yenmez ya yakışmadı Beşiktaşa hiç memnun değilim neden maça töre ve sosa başlamaz ki maçın başından beri onlar oynasa farklı bir senaryo olurdu q7 sadece hava peşinde kaç defa saçma sapan yerlere top attı bir de diğer oyunculara kızıyor bir faul kullandı saçma sapan falan.

0|0
    0|0
  • Bu maçın galibiyetini hakeden beşiktaşlı
    Oğuzhan ozyakup çok iyiydi beğendim

0|1
    0|1
  • Alaydı iyiydi beşiktaşım ya yinede 1 puan iyidir be

0|0
    0|0
  • Bizle karşılaşmadınız tabi lider olursunuz haa tabi hakemleri unutmamak lazım.
    Bedavadan penaltıdan gelen puan

0|0
    0|1
  • çok çekişmeli bol gollü bir maç

0|0
    0|0
  • En çok neye sevindim o eren derdıyok ibişi var ya göstere göstere maç 2-3 iken topu köşe vuruşunun tarafına sürdü ya ona penaltıyı bir kazandık g*t gibi kaldı ibiş herif

0|1
    0|0
  • Çok gel gitli bir maç oldu

0|0
    0|0
  • hakem puanı verdi kartala. o hareket penaltı değildi

0|0
    0|0
  • Kimse bjk fakir edebiyati onur edebiyatı yapmasin 5dakika uzatma ucuz bir penaltı oh ne ala memleket bjk severdim ama pul kadar değeri yok be ağlayan bebe gibi emzik aldılar

0|0
    0|0
  • su mario gomez neymis be
    bu mario gomez tipki alex de souza gibi olacak

0|0
    0|0
  • Umrumda değil

0|0
    0|0
  • Dün Galatasaraya verilen penaltıysa bu kesin penaltı

1|1
    0|1
  • O pozisyonun penaltı olmadığını düşünüyorum. cüneyt çakır ts-gs maçında net gördüğü eli penaltı veremezken bugün olmayan penaltıyı çaldı.

1|1
    0|2
Yükleniyor...