Sporun size ne gibi faydaları oldu?

Sporun size hayatta ne gibi faydaları oldu? Yanıtlayanlara +1 benden :)

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yaptığım 2 Sporun da Zaten Yaradılışımda Var Olan Sinirlerime Faydası Oldu.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kas yığını degilsemde vücudum daha iyi gorunur hale geldi. Onceden omuzlarım kucuk kollarım ince göğüs kısmı daha belirsizdi şu an ideal + özgüven daha ne olsun

2|0
    0|0
    • Kas yıgını olmak zaten 15 sene alır :) +sosyallik

• Ben bir hafta spora gitmezsem rahatsız ediyo ona gore hesabini yap yani

• Güç azalıyor yani?

• 15 yıldır profesyonel 20 yıldır spor yapıyorum. Kung fu yaptım eakrim yaptım yüzdüm top oynadım bisiklete bindim tırmandım. Bana en büyük faydası düşündüğüm ile yaptığım arasında zaman farkının olmaması. En çok spor ahlakı kazandım. Kötü bir aısyal çevreden uzaklaşıp Konsolosların çocukları ile milletvekili çocukları ile paşa torunları ile arkadşlık etme fırsatı buldum. Madalyalar falan bahsetmiyoeum zaten. Bana azmin ve çalışmanın sonunda istediğimi yapabileceğimi anlattı. Yetenekli değil çalışkan insan başarılı olurmuş

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yetenek tek başına başarı getirmiyor ne yetenekli insanlar var elleri makine gibi ipten ev yapıyorlar ama işsizler azim lazım bu arada cidden spor acayip sosyalleştiriyor insanı her insanın spor yapması lazım

• Güçlü hissettirmek mesela

1|0
    0|0
  • Spor benim icin yasamtarzıdır oyle body yapıp şişirmiyorumda. Ben calisthenics yapıyorum streetworkout tur ismi hatta internetten bakarsan kızlar da yapıyor (genelde rusya ve ukraynalı olurlar) ne kadar başarılı ve guzel vucudu olduklarını goruceksin. En iyi ornek dunyada nam salmış sırplı bir grup vardır adı da BarBrothers kesinlikle çok guzel spor ama zordur body gibi 2 ay da şişemiyorsun her sey cok yavas ve zamanla kalıcı şekilde gerçekleşiyor ama ginede bundan vazgeçemiyorsun ve sporun en guzel yani her yerde yapılabiliyor olması ;)

1|0
    0|0
    • Bodyde de 2 ayda şişmezsin zaten ;)

• 5 kiloyla 20 tekrar yanlıs ;)

• Evet ama o hipertrofi sağlıyor ve arnold gibiler dünya şampiyonları bu şekil çalışıyor.

• Yaklasik 8 kilo verdim omuz kol goguslerim buyudu (iyi anlamda) kas kutlem artdi fitness a gitmedigim surede kendimi kotu hissediyorum

1|0
    0|0
  • kendimi güçlü hissediyorum bu yeterli

1|0
    0|0
  • Kas, Güç Ve Özgüvenime Aşırı Katkı Sağladı.

2|0
    0|0
  • Spor ayrı bir şey antrenmandan çıkınca insan tüy gibi hafifliyor

2|0
    0|0
  • bana fızıgımın ıyı olmasının yanında hayatta mucadeleyı pes etmemeyı ogrettı

2|0
    0|0
  • Zayiflamak gibi ama dikkatsiz yapmayin yirtilmalar oluyor

1|0
    0|0
  • Daha diri bir vucut

1|0
    0|0
  • sağlıklı oluyorsun

1|0
    0|0
  • Yorgun olan kafami rahatlatiyor.

1|0
    0|0
  • kilo verdim
    vucut şekllendi
    stres attım
    ve de sağlıklı oldum

1|0
    0|0
  • Huzurlu oluyorumm.. suya asigim :)

1|0
    0|0
  • Kondisyon sürem güzel arttı spordan sonra

1|0
    0|0
  • Boy, kas, hız, refleks, esneklik, çabukluk, ve en önemlisi taktiksel düşünme yeteneği.

1|0
    0|0
  • dizim sakat

1|0
    0|0
  • 55 kilo vermeme yardımcı oldu 😊😊😊

1|0
    0|0
  • öfke kontrol
    Adrenalin
    zevk
    ve dostluk

1|0
    0|0
  • Bende vücut gelişti omuz bölgesi özellikle ve vücut daha sağlam oldu daha dirençli daha fit

1|0
    0|0
  • Vücut ve bol kadın

1|0
    0|0
  • kendimi daha pozitif ve enerjik hissetme sebep oldu

1|0
    0|0
  • Sağlıklıyım güçlü kuvvetliyim gözler hep üzerimde ve sporcu arkadaş çevrem.

1|0
    0|0
  • vücudum iyi mesela :) :)

1|0
    0|0
  • Okuldaki öğretmenlerin gözünde değerim arttı vucudum toplandı başka Bişey yok

1|0
    0|0
  • 110 kilodan 76 ya düşmek gibi vede fit vuccut

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kas ağrılarım oluşmuştu sporu bırakınca yani kaslarım tembelliğe gelemezlermiş :) bunu öğrendim ve daima haretli olmam gerektiğini öğretti sağ olsun ;)

1|0
    0|0
  • Su gordugunuz seksi fit vucudu spora borcluyum iste bacim😏😏😅

1|0
    0|0
  • Yoruluyon nefes problemi yaşıyorsun neresı saglıklı shdhsjshdhshs

2|0
    0|0
  • kendimi zinde hissediyorum , fiziğim güzel ve en önemliside 50 yaşından sonra çökmicek olmam

2|0
    0|0
  • Spor yaptığım zaman zihnimi boşaltabildiğim için daha neşeli olup tahammül seviyem artıyor hem ffiziksel etkisi de cabasi.

1|0
    0|0
  • dinçç oluyosun

1|0
    0|0
  • 80 kilodan 58 kiloya düşme gibi bir faydası oldu bana :)

2|0
    0|0
  • 9 yaşından beri spor yapıyorum küçük yaşta başlamamın sebebi kaslarımın o tempoya alışması ve bilinçaltıma sporun yerleşmesi spor yapmadığım zaman kendimi suçlü hissediyorum hem dengeli beslenmeyi öğrendim hemde sağlıklı yaşamayı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...