Yalnızlık beni bugün çok kötü vurdu dostlar..üşüyorum bugün neden bilmiyorum..sahi neden böyle..

yalnızlık beni bugün çok kötü vurdu dostlar..üşüyorum bugün neden bilmiyorum..sahi neden böyle..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• sorma bende kendimi bitkisel hayatta hissediyorum yalnızlık zor bee

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yalnızlık beni bugün çok kötü vurdu dostlar.. Üşüyorum bugün nedensizce bende bilmiyorum bu soğuk nerden geliyor üzerime... Dostlar beni yalnız bırakmayın, sevgiye açım kalbimde bir gram kötülük yok... Sadece çok yalnızım. Üzerime geliyor bütün karanlıklar, toz, toprak.. Kurtulamıyorum içine düştüğüm bu çukurdan. Beni çekip kurtarın dostlarım yalnızlığımdan. Umudum olun, ışığım olun. :)

0|1
    0|0
    • yalnızlığımı bugün aldım koynuma,sessiz ve derin...bir ses yok içimde hala sessiz bir gün...bilmiyorum ama üşüyorum sen dediğin için...

• yaaa yaaaa...işte buna şiir ile ters köşe denir :D

• size bu soğuk kış gününde dom dom kurşunu şarkısını armağan ediyorum link

0|0
    0|0
  • şşt önce ben üşümüştüm

0|0
    0|0
    • sen niye üşüdün

• varlığına bile inanmadığım şey gitse bile umrumda olur mu sence ? o değilde karla pekmezi karıştır ye :D

• larke ekleyemiyorum seni kapalı galiba arkadaşlık isteğin yollar mısın bana ekliyim seni..kaç gündür bunu diyom dilimde tüy bitti

• gardas gel cigköfte yaptim :p

0|0
    0|0
    • ne yapak gardaş yiyek bari...geliyim...acılı olsun ama

• sevseydim böyle üzülürmydüm .(

• böyle birşey olmaz ya...hangi çağdayız sevmediğin birine gitmek...üzüldüm çok...inşallah gönlündekini varırsın..yardımcı olsun mevlam...herşeyde bir hayır belki seversin ileride

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...