Beşiktaşlılar ne yapıcaz bu Tolgayı?

Tamam çok iyi insan iyi hoşta çok da iyi olmayan bir kaleci hiç güven vermiyor. Muslera maç kazanıyor bizim ki maç veriyor bıktım artık bir tane de extreme kurtaşı olsun sıradan topları kurtarıyor ama biraz zor oldu hemen yiyor. Bu maçta da Muslera olsa birinciyi kesin kurtarırdı da ikinciyi de belki kurtarırdı

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Maçı açtım gol yedik
    Maçı kapatım gol attık
    bir daha bakayım dedim bir daha gol yedik...

Üstüne bir de bu sezon 3 maçı izleme fırsatı bulabildim (lig tv paketim olmasına rağmen) birinde beraberlik birinde mağlubiyet aldık birinde de şimdiye kadar 2 gol yedik artık maç sonucu ne olur bilemem...

Soruna gelirsek, Tolga artık emekliliğe ayrılmalı ya da bizim takımdan gitmeli.. Yaptıkları göz ardı edilemez ama şu an izlediğim maçta iki gol da yenmemeliydi.. Basit hatalardı. Tolga gibi adama yakışmadı

1|1
    0|0
    • Sen en iyisi maçı izleme :D

• Gol geliyo iyi izle

• Yetmez ki bir puan bize :(

En İyi Erkek Görüşü

• Kişiliği bencede düzgün ama Beşiktaşa geldikten sonra bişey oldu bu adama normalde iyi kalecidir bence nediyelim MaşaAllah Muslera :)

1|0
    0|0
    • Evet ya Trabzonda ben de çok beğeniyordum sonra maalesef annesini kaybetti o süreç zordur anlayabilirim ama artık toparlanması lazım takıma zarar veriyor bence

• Aynen Muslera'ya Maşallah ❤

• Biraz dinlenedebilir artık bence. Aynen öyle :) @Cassidy

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Sanssizlik mi nedir bilmem ama iki haftadır yediğimiz goller jeneriklik gibi , kurtarmasi zor toplar geliyor , Tolga gecen seneye gore daha iyi

0|0
    0|0
  • Tolga refleksleri iyi bir kaleci degil. Bizim musleranin refleksleri cok iyi ve hizli. Taffarelden sonrada nerede nasil durmasi gerektigini biliyor. Onun icin son zamanlarda ucarak kacarak kurtardi "vay * nasil kurtardi harekete" bak denecek kurtarisi yok. Cunku o topun oraya gelecegini onceden biliyor o.

0|0
    0|0
  • haklısın kendini göstermesi lazım

0|0
    0|0
  • O kadar kotu degil bu sene birinci de zor toptu

Tamam. muslera iyi kaleci ama bizim ilk sol bek almamiz lazin

0|0
    0|0
    • Ya sadece şiddetliydi yani üzerine vurmuş adam onu gerçekten biraz iyi olan kaleci kurtarırdı

• birinciyi kurtarırdı muslera
    ama ikinci zordu bea

iyi vurdu donk

0|0
    0|0
    • Valla ikinciyi bile kurtarabilir o adam bir enteresan uçuyor kaçıyor bir şeyler yapıyor iyi kaleci

• Bu antrenörün salaklığından herkes görüyor tolgayı yeni bir kaleci almamız lazım yoksa şampiyon olamayız

0|0
    0|0
Yükleniyor...