Mesajlaştığınız kişi mesajlara çok geç cevap atıyorsa naparsınız?

mesela ilk mesajına 1 dk 2.mesajına 2 dk sonraa atmış 3. mesajına yarım saattir atmıyor naparsınız 2. mesajı atarmısınız yoksa beklermisiniz ?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Bende geç cevap atarım. Hatta hiç atmam daha sonra :D

0|0
    0|0
  • Umarım geç yazma sebebin olarak mantıklı bir açıklaman vardır der ve beklerim.

Sonra bana yazdığında mantıklı bir açıklaması varsa tamam de kabul ederim. Bana mantıklı gelmediyse her mesajina 10 dk sonra cevap yazarım.

0|0
    0|0
  • Çok önemli diyeceğim bir şey yoksa 2. mesajı atmam, beklerim .

1|0
    0|0
  • eğer mesaşlastığım kişi sevgilim ise 2. mesajı atarım yine cevap gelmiyorsa aklıma kesin kötü şeyler gelir mesaj atmasını beklerim sonra ağzıma geleni söylerim :D

0|0
    0|0
  • belki görmemiş olabilir belki de sizin duygularınıza çok önem verdiği için sesin incitmemden hoş kelimeler bulup cevap yazmak istediği için gecikmiş olabilir

0|0
    0|0
  • kafayı yerim cevap verene kadar arar dururum illa cevap vericek o zaman hesabını sorarım :D

0|0
    0|0
  • Ertesi gün cevap verenleri tanıyorum. İnsan bir süre sonra umursamamaya başlıyor.

0|0
    0|0
  • öldürürüm .. kısa ve net !

0|0
    0|0
  • Atarm . Hatta üst üste ararm maksat rahatsz olsn azcık :D :D

0|0
    0|0
  • Beklerim...

0|0
    0|0
  • soylenirdim hep..o da ,korkuyordu benden..:)

0|0
    0|0
  • beklerim, üstüne gitmenin bi anlami yok. isi vardir belki

0|0
    0|0
  • bi saatlik bi süre atmam ama aradan iki üç saat geçerse atardım

0|0
    0|0
  • bende bazen sırf piclik olsun diye mesajları gec yazıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• mesajı attığın insana göre değişir dostum eyer endişeni hak eden biriyse mesajın maneviyatını eksiltmeden çok daha favla atmalısın ancak deymediğini anladığında daha fazlasını yapıp ne kenedeni yor nede karşındakini :D

0|0
    0|0
  • kime mesaj attığını yazsaydın daha iyi olurdu.. kız arkadaşında olabilir, bakkal remzide. kız arkadaşına mesaj atıyosan eğer 2 mesajı atma. ara sadece. bakkal remzi ise siparişlerini getirmesi için mesaj attıysan in aşağı kendin al! adamın işi gücü vardır!

0|0
    0|0

• kız seninle senin onunla olmasını istediğin şeyleri hayal etmiyor

hayal kırıklığına uğrarsın sonra

kendini frenlemelisin

0|0
    0|0
  • Atarım 2.mesajda

0|0
    0|0
  • kaygı duruşuna geçiyorum :)

0|0
    0|0
  • bir iki mesajla değil de bunu günlere haftalara aylara vurursak sürekli böyleyse seni takmıyor demektir. he işi varsa müsait oldukça yazıyorsa o ayrı ama mesela facede onlinedir 2-3 dk da bir bir iki kısa kelime yazıyorsa başkalarıyla konuşuyordur he konuşsun bişey demeyiz ama burada senin çok önemli olmadığını gösteriyor aslında sen soru sorarsın o cevap verir ama o sana soru sormaz işte bu durumda iki laf sokuştur sonra yoluna bak

0|0
    0|0
  • artık umursamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...