Bir kızın/kadının aldattığını nasıl anlayabiliriz ?

Arkadaşlar sorum gayet açık ... Şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
Hepinize teker teker teşekkürler ederim... Bunları ben bi göz önünde bulundurayım

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• sürekli ic camasiri alis verisi yapiyorsa hepte fantazi tarsi aliyorsa

biraz ayse ye gidim lafliyak diyorsa

sen isteyken banyo yaptim duymadim diyorsa

telini yastigin altina koyorsa kisiga aliyorsa sürekli

teline boyna bakyiorsa

sacini sürekli deyisik boyuyorsa bunlarda biraz aldatmayolu tam olmasada

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sana baktığında hep kendini suçlu hisseder ve bunu yüzünden anlayabilirsin. Seninle daha az program yapar ve her yaptıgında kusur bulmaya çalışır

0|1
    0|0
  • umursamaz davranır, ilgi göstermez,kusurlarını arar ve bunları sana açıkca söyler ayrılmaktanda korkmaz . tabii bunlar küçük ihtimaller, gözle görmeden yargılamak anlamsız olur.

0|1
    0|0
  • Normalde olduğundan daha mutlu, daha umursamaz tavırlardaysa ve çok pişkin davranıyorsa..

0|1
    0|0
  • artık seninle konuşurken sohbeti uzatmıyodur ..bi yere davet edilirse hastayım gelemem deyip gitmek istemiyodur...telefonuma sapık dadnı deyip halbuki yeni sevgilisiyle konuşuyodur :D

0|1
    0|0
  • aldatan kadin deyil artik,seytandir,...

0|1
    0|0
  • yüzüne bakamıorsa. sendeen uzak duruyorsa. genelde bole olur.

0|1
    0|0
  • anlayamazsın

0|1
    0|0
  • söylemiyeyim çünkü yuva bozmuş olurum

0|1
    0|1
  • Bazen hiç anlayamazsin bazen ise çok kolay sekilde yakalanır.

0|0
    0|0
  • Bence anlayamazsın çünkü öyle insanlar var ki iki üç kişiyi idare eder ama kimse bişey çakmaz

0|0
    0|0
    • malesef , o şekilde yaşamaya hakkı bile olmayan çook böcek var etrafımızda...

• kadına şiddete karşıyım ama aldatan kişi erkek veya kadın fark etmez , öldürülmeli

• bence benden uzak olsunlar ne halleri varsa görsünler

• anlayamazsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tam konuna ornek olmayabılır ama okursan faydalı olabılecegını dusunuyorum.kız arkadasını cafe tarzı bır yere gotur.eger bır kız cafede veya barda otururken lavoboya gıttıyse goz ucunuzla takıp edın lavobo-masa aralıgında kafasını kaldırıp kaldırmadıgı cok onemlı(tecrubeyle sabıttır).ben bunun tecrubesını kazandım.eger 1 saate 3 kere lavoboya gıdıyorsa ve sureklı gıderken kafasını kaldırırıp bazı masalara bakıyorsa ben burdayım demek ıstıyordur dıger erkeklere.cok guzel bır ayrıntındıdır.kesınlıkle ve kesınlıkle sadakatı anlayabılecegınız bır yolun ılk adımıdır.

0|1
    0|0
  • bence anlayamazsın ama 3. sıçramada belli olur bu

0|1
    0|0
  • hiç bişe yapmadığın halde işler yolunda gibi görünüyorsa

0|1
    0|0
  • anlayamassin anlayamadiğin için o olayin üstüne gidersin ve o yolda ilerlerken karşina işte o aci gerçek cikar aldatmak kuma vb .

0|1
    0|0
  • detaylı sorular sorduğunda kaçamak cevap verir, konuyu kısa keser.. o gün, her zaman yapmadığı, rastlamadığnn bir şey çıkar, ekstra bi ters durum oluşur falan

0|1
    0|0
Yükleniyor...