Marka takıntınız var mıdır yada siz de ne olursa giyerim yakışsın yeter diyenlerden misiniz?

Marka takıntınız var mıdır yada siz de ne olursa giyerim yakışsın yeter diyenlerden misiniz?

Güncellemeler:
Cevap veren arkadaşların mütevazi ve görmemiş gibi davranmamaları güzeldi teşekkür ediyorum.. Herkes markadan önce kendine yakışanı giyiyor...

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• 1-2 marka çok severek kullanırım. takıntı değil, tarzı bana hitap ediyor bu nedenle o markalardan alırım genelde.çeşit çeşit giymeyi, her butikten alışveriş yapmayı çok istiyorum ama baktığımda alabilecek bişeyler bulamayınca mecburen yine tarzıma hitap eden markalara yöneliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• hic bi takintim yok yeri gelir marka yeri gelir normal giyerim bu cebindeki parana bagli birazda. ama her zaman temiz ve guzel giyinmek guzeldir. ama tabikide baskasi makda giyiyor ben marka giysem die bisey yok. cok sacma bi takinti bu bence.

0|1
    0|0
  • belırlı tercıhım yok marka konusunda

0|1
    0|0
  • o beğendiğim ürünün markası yok diye almayacak mıyım ? beğendiğimi alırım ama genellikle alışveriş yaptığım yerler bellidir.

0|1
    0|0
  • Hangisini kendime yakıştırıyorsam onu giyerim marka olsun olmasın mühim değil :)

0|1
    0|0
  • Hayır marka takıntım hiç yok.

0|1
    0|0
  • marka olursa daha iyi olur tabii ki kalite bakımından ama genelde bana yakışanı alırım.

0|1
    0|0
  • marka takıntım olmasada ucuz mal giyecek kadar zengin değilim.

1|1
    0|0
  • Öyle bir takıntım yok.

0|1
    0|0
  • Maalesef, takıntı derecesı kadar olmasada var.

0|1
    0|0
  • yakisan güzel herseyi giyerim

0|1
    0|0
  • Pazardan annemin aldıklarını giyiyorum.

0|0
    0|0
  • ben zaten bir markayım bebeğim

0|0
    0|0
  • ne yakışsa giyerim markalı olanlarıda gördük

0|1
    0|0
    • lc waikiki marka die herkes koşar pazar kıyafetnden beter rengi değişio berbat

• vardır ne yazık ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı ürünlerde.

0|1
    0|0
  • marka takıntım yoktur, kalite takıntım vardır, aldığım markalarda kaliteli ve hoşuma gittiği için alıyorum.

0|0
    0|0
  • kaliteli olmasında fayda var.

1|1
    0|0
  • marka takıntım yok asla. hatta marka giymeyi sevmem

0|1
    0|0
  • Takıntım yok, yakışsın diye de giymiyorum

0|1
    0|0
  • Burberry,Tommy,Levis,Lacoste dışında pek takılmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...