Çağımızın Türkiye'sinde ki bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet. Çağımızın Türkiye'sinde ki bu fotoğraf hakkında ne düşünüyorsunuz.

Yer : diyarbakır

link

Güncellemeler:
Rusya hayranı genç kızlarımız. Öncelikle nazi nazi deyip laf atıp engellemekle olmuyor. Rusya hayranı mısınız? Çalışmaya gidebilirsiniz yada Türkiye'de sizin gibi Ruscuklara ihtiyaç var bilmem anlatabildim mi? Konu benim siyasi görüşüm değil. Çıkarın at gözlüklerinizi.

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Akp oldugu sürece hersey mümkün... Inanin sasirmadim, apoyu milletvekilide yaparlar

4|3
    2|3
    • Cumhuriyet yürüyüşüne müdahaleyi ve öğrenciye copu eksik etmeyen polis acaba nerelerde bunlar yaşanırken?

Kızlar Ne Diyor 5

• link

Bu mezarlık da diğer hükümet zamanında ortaya çıkmıştı. Al birini vur ötekine.

Prim için gtlerini satar bunlar, hepsinin anasını satım ben. Elin Rusyası bundan 100 yıl sonrası için muhalefet partileriyle oturup anlaşmalar yapıyor ülkeninin istikrarı ve geleceği için, bizim durumumuza bak?

Saldıran hain çapulculara mezarlık kurup onlara hizmet ediyoruz. Kılıçdaroğlunu övmeyin bana, o da aynı halt. Hepsi birbirinin kopyası, pkkdan besleniyorlar.

0|2
    1|1
  • Allah hepsinin cezasını versin.

Hepsinden nefret ediyorum.

1|2
    2|1
  • Cahillik sebep oluyor

2|2
    2|2
    • Cahilliğin yanında ideolojik yakınlık.

• Hitler savundu da ne oldu Reich binasında SSCB bayrakları dalganarak buldu sonunu, Sovyet yoldaşlar verdi cevabını kesti oturdu küçük keltoş nazi dostların :)

• Sevdiğiniz Rusya, COD oyununu dilinize aldığınız Amerika s*kiyo memleketi haberiniz yok. Aferin devam edin. Milliyetçi kimliği hiçe sayın. Devrimci Rusya yolunda ilerleyin. Almanya en azından onuru ile savaştı. Tek başına 10 devlet ile savaştı. Sonra yok efendim Rusyanın zaferiymiş. Palavra bunlar. Rusya pkkya silah sağlamaya, Amerika ekonomik yardıma devam ede dursun, sizde tiky gençler olarak Hitler'e ve milliyetçiliğe sövün. Allah sonumuzu hayır etsin.

• Reich binasındaki Sovyet bayraklarını hatırlatayım, ufak nazi dostum :)

1|3
    0|1
    • en iyi cevap seçilmeli.tayyipi yerle bir eden bir cevap.

• Amk herkes takmıs tayyibe abdullah öcalanla dost olan kemal kılıçdaroğlu tayyip değil.

2|1
    3|3
    • Vovv. Kılıçdaroğlu'nu savunan yok burada Mrs. GİZLİ. Önce görüşmüyoruz deyip, sonra görüştüğü ortaya çıkınca analar ağlamasın diye türkü söyleyen de Kılıçdaroğlu değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah başbakanımızı başımızdan eksik etmesin.

2|3
    6|3
    • teşekkür ederim..bütün tayyipçilere selamlar:)

• Herkesin bir hedefi var.O alman ırkının başarısı.Sende hedefinde başarılı olursun inşallah.

• Hedefime ulaşırsam, bil ki haberin olur :)

• Eşkiya dünyaya hükümdar olamaz, olamadı hiç.

Bilirsiniz..

Yemek yediği çanağa sıçan it sürüleri bunlar işte.. Teker teker avlanıyor, merak etmeyin..

1|2
    1|2
    • Ağam sürü gibiler. Üredikçe ürüyorlar. 20. yüzyılda aldılar çoğalma emrini en az 5 yapıyorlar. Tanıdığım bir çocuk vardı 23 kardeş. 3 tane karısı vardı adamın. Makine mübarek. Doğur doğur yolla taş atsın.

• Ölsün hepsi

1|2
    1|1
    • 2 de eksi var tiplere bakarmısın neyini beğenceksiniz ki hainmisinz yoksa ?

• Bırak versinler. O eksiyi verenler her türlü veriyor zaten rahat ol ;)

• Orada ki insanların acılarından faydalanıp onları kandırmayı düşünen bir kaç sefil sürüsü.

1|1
    1|2
    • Milyonca oy veriyorlar. Bence orada ki halkın da bir bilinci var. Kandırılmış sıfatı hafif bence. Çocuk değil hiç biri.

• Batıda çok iyi hayat şartları yoktu. Batıda da siyasetçiler, öğrenciler asılıyordu. Yapmayın Allah aşkına. 500 yıldır sorunlu bölge orası. 50-60 yıllık sorun değil.

• Nasıl iyi şartlar olsu ki . Halk devlet devlet için götünü yırtıyordu. Devlet sahipleride ceplerini dolduruyordu. Başınıza kötü bir şey gelirse bu milliyetçilikten gelecek benden söylemesi. Devlet kürtleri dışladı sizde destek çıktınız adamlarda isyan etti.

• Siyaseti hayat felsefesi yapan herkes maldır.

0|0
    2|4
  • Cok yanlis halk bilmiyor neyi savundugunu sahsen ben dogu anadolu luyum asla bu tarz seyleri desteklemem sonucta dinimiz bir yasadigimiz ulke ayni bazi boluculer yuzunden boyle problemler cikiyor ozel hak istemeleri sacma devlet icinde devlet olamaz siz anca yok bu boyle yapmis su soyle yapmis deyip olay cikartin keyfini akp cikarsinn

0|1
    1|2
Yükleniyor...