Yaşadığım bir olay ama dalga geçmeden yorumlayın lütfen.

Bundan 3 sene önceydi.Okula gitmemiştim o gün.Annemle beraber kahvaltı yapıp ortalığı topladık..O sırada kapı çaldı karşı komşumuz aynı zamanda yakın akraba sayılan Makbule teyze köydeki annemin amcası olan Yaşar amcanın sabaha karşı vefat ettiğini söyledi ardından yine akrabamız olan Pınar abla gelip o da aynı haberi verdi. Başımız sağolsun falan filan diye konuşmaya başladılar. O sırada ben içerdeydim ama tüm sesleri duydum annemler kapıda konuşuyordu.Pencereden aşağı doğru baktım Yaşar amcanın 3 oğlu vardı üçünüde evin aşağısında konuşurken gördüm bi kaç akrabayla birlikte. annemde oraya inmişti. aradan bi kaç saat geçti annem geldi noldu anne dedim yaşar amca ölmüş mü dedim yoo o nerden çıktı dedi. E az önce konuşuyodunuz ya aşağıda dedim öyle bişey konuşmadık biz dedi konu kapandı gitti. Diğer gün yine evdeydim yine aynı şekilde kapı çalındı aynı komşular geldi aynı şeyleri konuştular ve ben olduğum yerde kalakaldım... Az sonra pencereye yaklaştım aşağıya baktım 3 tane oğlu yine orda ağlaşıyorlardı yine bi kaç akrabayla. Annem eve geldi hiçbir şey demeden yaşar amcan ölmüş dedi.anne sana dün ben sormadım mı bunu dün haber verilmedi mi bu dedim ama düne ait böyle hiçbir şey olmadığını söyledi. Bu zamana kadar birçok kişiye anlattım herkes rüya görmüşsündür dedi ama imkanı yok rüya değildi... Her şeyin farkındaydım. Sizce böyle bir şey mümkün mü ? Ya da bu yaşadığım şeyin adı ne? Aileden birkaç büyük kişiye de anlattım onlarda şaşırdı ve hala cevabı yok bu olayın yani nasıl olur böyle bir şey?

0|0
18|24

En İyi Kız Görüşü

• bende yaşadım annem sabah erken kalkar namazından sonra yasin gibi süreler okur bir sabah uyandım annemin sesiyle dinledim bittikten sonra salona gittim kimse yok annemin yatak odasına baktım annem uyuyor sordum az önce kim okudu dedim ben uyuyordum dedi şok oldum ve uyumuyordum uyandım dinledim eminim rüya değildi sana inanıyorum ama ne dersen bilmiyorum

5|1
    0|0
    • Offfff bu ne ya :O Korktum bi an... Bende o gün çok korkmuştum. Ama kimseye inandıramıyorum o rüya değildi...

• evet rüya değil biliyorum...

Erkekler Ne Diyor 24

• eğer bu gerçekte senden korkuyorum şuan :) hayır rüyaysa bile bir insanın ölümünü bir önceki gün rüyanda görmüşsün.. bu bile inanılmaz birşey...

0|1
    0|0
    • Eveet bu büyülü bir şeyy.. Ama yaşayan insana sor bi dee..

• Rüyalarımda çok değişik şeyler olur... Bazende dejavuyu çok yaşarım.

• dejavu bendede olurda böyle garip değil işte. sen yinede pek kimseye anlatma bu olayı :)

• Eğer sen bunları ciddi olarak yazıyorsan gerçekten çok ilgimi çektiğini, özellikle bu konularda kafamı çok yorduğumu belirtmek isterim. Kafa yapıyorsan ( ki burada çok var) söyle hemen unutum evime gideyim.

0|0
    0|0
    • Burda böyle bi konu üzerine dalga geçemem ayrıca o kdar şeyide biyerden uyduramam ya .Tabikide gerçek. Anlıyor musun böyle şeylerden?

• Bi sabahtan diğer sabaha kadar :)

• Evet ilk kez bu kadar uzun bir süre ile karşılaştım, ilgimi çekti. Sizin enerjiniz bu konudaki en büyük etken sanırım.

• İnanıyorum bu gibi olarlara sırlı olay denir... benimde başıma geldi birkez ama jeton 5 sat sonra düştü...ama anlamını bilmiyorum belkide neden öldü onu uyarman gerekliydi ama söylediklerime takılma

0|0
    0|0
  • Uyanıkken Hayal Görmüşssün. Söylediğiinin sağlamlığını test edicek bir mihenk taşı yok malesef. Bütün bu olaylar olurken bir tek senmi gördün bunu? Mahalle Esnaf? Yol vs .kimse yoksa.. Bu tarz hikayeleri yutmak zor..

reerkarnosyon konusunda da herkes ben buydum şuydum önceden şöyleydim der, geçmişe dair laflar ederler ama cogu düzmece çıkar...

0|0
    0|0
    • Lan yaşadık diyoruz yaşadık. O kadar insanı ne diye kandırmaya çalışayım bak sinir ettin beni şimdi ha.

• Dejavu .

1|0
    1|0
    • Dejavu değil dejavuyuda öok yaşadım iyi biliyorum bu farklı bişey.

• bence bu allah tarafından sınandığını gösterir.allah sana bir sır vermiş bunu etrafa yayacakmısın diye..

0|0
    0|0
  • tabiki mümkün bu aynı zamanda kalbinin temizliği ilede alakalı

0|0
    0|0
  • 1 kere olmuşsa bi anormallik yoktur ya belki sen öyle anlamışsındır . Çok üzerinde durma bence .

0|0
    0|0
  • inanması güç bunu gördüğün yada yaşadığın olayda bahsi geçen kişilere de anlattın mı aşağıdaki 3 çocuğa yada karşı komşuya

0|0
    0|0
    • Anneme anlattım.. Aile büyüklerine anlattım... Arkadaşlarıma anlattımm... ama yokk işte inanmıyorlar. bir tek bunun gibi olaylar yaşayan insanlar inanıyor :(

• değil işte... yaşarsan sende yalvarırsın anlatmak için :)

• yaşamadım yaşamakta istemem açıkcası :)

• sana inanıyorum buna çok yakın olaylar bende yaşadımm ve kendimden korkmaya başlamıştımm birkezde olmadı...

0|0
    0|0
  • cool story bro

0|1
    0|0
  • Son Durak 6 =(

0|1
    0|0
  • Senin bilmeni istemedikleri şaibeli bir durum söz konusu...

0|0
    0|0
  • deja vu

1|0
    0|0
  • halisilasyon görmüş olablirsin önceden haberin olmuş içine doğmuş

1|0
    0|0
  • acaba şizofrenimisin ?

0|0
    0|0
  • yok artık böyle olaylara inanmam ben.

0|0
    0|0
  • Bendede çoğu zaman böyle rastlantılar oluyor , ne olduğunuda bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • çok uzundu okumadım deyenler +lasın ? kaç kişiyiz ?

1|1
    4|2
  • jamirooo ermişsin sen.

0|0
    0|0
  • Olmuştur.İnanırım.

0|0
    0|0
  • ikinci gün sabah neler yaptın o konuşmalar geçmeden komşular gelmeden önce

0|0
    0|0
    • Yataktan kalktım kahvaltıyı hazırlamaya yardım ettim işte dünün aynısıydı.

• Benzer bir durum yaşamıştım. Beyin insana feci oyun oynayabiliyor bazen.

0|0
    1|0
  • Rüya olma ihtimali çok büyük.Fakat rüyadan ayıramama ihtimalin eğer rüyanda da o hayata devam ettiysen muhtemel ayırt edememişsindir.

0|0
    0|0
    • Çok kafam karıştı dediklerinden. Ama rüya değildi adım gibi eminim.

Kızlar Ne Diyor 17

• Deja Vu deniyor sanırım buna. Ben böyle şeylerden çok korkarım ya. Direk psikoloğa giderim ben olsam.

0|0
    0|0
    • Ya anlattım kimse anlamadı çocuk yerine koydular rüya dediler geçiştirdiler ama ne rüya ne dejavu hepsini yaşadım çok iyi biliyorum. Ama gelde inandır insanlara anca yaşayan bilir işte.

• bir arkadaşm birinin vefatını rüyasında tüm olaylarla birlikte aynı şeklde yaşayarak görmüş ve ertesi gün herşey gördüğü gibi aynen olmş

0|0
    0|0
  • olamaz mı olabilir ? hissiyatın kuvvetli demek ki

0|0
    0|0
  • çok ilginç bişey yaşamışsın.mutlaka doğaüstü bir durum.

0|0
    0|0
  • içine doğmuştur olabilir yani

0|0
    0|0
  • benimde bu olayın biraz hafifi meydana geldi ama benziyo gene

0|0
    0|0
  • Lahhnnnnnnn :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

bana da öyle birşey oldu ama hangi olay hatırlamıyorum:::::(

noluo bize lan :((((((((

0|0
    0|0
  • sana gösterilmiş :P yanılgıdır yani duyulrının bazı şeyleri ynlış algılamasıneden kaynaklı olabilir..

0|0
    0|0
  • olabilir..böyle şeyler mükünmüş

0|0
    0|0
  • Dejavu deniliyor..Boşver bir de bunun için beynini yorma.

0|0
    1|0
  • değişik.

0|0
    0|0
  • Esrarengiz olaylar diye bir kitap okumuştum orada vardı böyle olaylar..

0|0
    0|0
  • Cinler eğlenmiş.

0|0
    0|0
  • allahalla olabilir.

0|0
    0|0
  • Deja vu diyilmiyomuydu

0|0
    0|0
  • Beynimiz çok yorulduğu zaman 1 sn'lik gibi çok kısa bir sür sekteye uğrar. Buda sanki o anda yaşadığımız bir şeyi eskiden yaşamısız gibi düşünmemizi sağlar. Bunada deja vu denilir.

Bu senin beyninle alakalı birşey.

O an çok yorulmuşsundur.

0|0
    0|0
    • Yok yokk...Dejabu değil onuda yaşadım hemde çok... Dejavu olsa anlarım.

• içine dogmustur ve aslında bırıncı gun yasadıgın olayı gercekten yasamadın ıcıne dogdugu ıcın ıkıncı kez gorduklerını daha onceden yasamıs gıbı hıssettın bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...