Selçuk,melo,sneijder üçlüsümü xavi,iniesta bosquest üçlüsümü daha iyi?

selçuk,melo,sneijder üçlüsümü xavi,iniesta bosquest üçlüsümü daha iyi? Barca ie GALATASARAY maç yapsa hangi taraf ortasahada üstün olur?

• Selçuk,melo,sneijder üçlüsü
    71% (5)30% (6)41% (11)Oy Ver
  • Xavi,iniesta bosquest üçlüsü
    29% (2)70% (14)59% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• barça galatasaray ile maç yapmak için istanbula geliyormuş. uçakta futbolcular kendi arasında konuşuyorlar. istanbuluda gezeriz güzel şehir diyorlar. hocaları zamanımız yok maçtan sonra hemen döncez diyor. futbolcular üzülüyor. arkadaşlarının üzüldüğünü gören iniesta arkadaşlarına şöyle diyor. arkadaşlar siz gidin gezin. ben tek başıma oynarım. iniestanın yeteneğine güvenen arkadaşları sevinçle tamam diyorlar. bütün futbolcular gezmeye gidiyor iniesta tek başına maça çıkıyor. 30 dakikalarda diğer futbolcuları durumu merak ediyorlar ve stada gidiyorlar. bakıyorlarki barça 1 gs 0. ooooooo diyorlar işler yolunda hadi gezmeye devam. maç sonucu geliyorlar bakıyorlarki gs 2 barça 1 maç sonucu. iniesta üzgün üzgün oturuyor. ne oldu niye üzülüyorsunki tek başına bu büyük başarı diyorlar. iniesta cevap veriyor. 40. dakikada kırmızı kart görmeseydim ben onlara göstercektim

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 23

• yok artık kıyaslamaya bak :)

0|1
    1|0
  • Barçanın orta sahası rakip ceza sahası içinde bile 8 saniyede 10 pas yapıyor

0|2
    0|0
    • bizim ortasahamızda onu çok rahat yapar!...

• yaparlar hele bi melo sneijder selçuk yan yana oynasın.

• Antrenmanlarda yapıyorlar rakip yokken hakkını yemeyelim lütfen :))

• Galatasaraylıyım ama iniesta ve xavi ile kıyaslanamaz ve daha sneijderin performansını tam olarak daha göremedik.

1|1
    0|0
    • bi GALATASARAYLI böyle konuşamaz.

• Sonucta yenemeyeceğimiz bir takım değil Celtic bile 80 pas ile barcelonayı yenebiliyor ise bizde yenebiliriz.

• aynen işte bu.

• Allahını seven üstüme beton döksün.

0|6
    1|0
  • Xavi , iniesta , bosquest 'den sadece gs de değil türkiyede daha iyi olan futbolcu var mıdır sence?

özellikle ,xavi ve iniesta'nın kendi bölgelerinde dünya futbolunda simgeleşmiş kişiler olduklarını hatırlatırım..

kusura bakma ama soru biraz saçma olmuş hocam...

0|0
    0|0
    • kıskanma

• eğer germekten kıskandığımı düşünüyorsan ...sadece gülüyorum :) ve yazdıklarımı okumadığını düşünüyorum...

• 5 e 2 oynar onlar bizimkilerle . Top göstermezler .

0|3
    0|0
    • niye küçük görüyosun?

• Küçük görmüyorum . Toptan anlıyorum dostum . Kötü futbolcu değiller ama fark var .

• Bu dediğin maç olursa sahanın her tarafında üstün olacak taraf belli, büyük harflerle yazınca üstün olunmuyor :)))

0|1
    1|0
    • ezeilirmi gs barcaya karşı yani ? güldürdün :D:.

• Metin

Ali

Feyyaz

:/

0|1
    1|0
  • günün sakasiydi galiba :)

0|3
    1|1
    • niye kıskandınmı kıyaslamayı.

• ezilirmiyiz diyosun barca ortasahasına karşı ?

• tabi kardesim saydigin adamlarin sayesinde sampiyon ligi avrupa kupasi ve dünya kupasi kazanmis oyuncular

• sadece iniesta nın değeri 3 ünü nerdeyse 3 e katlar bu nasıl bir karşılaştırmadır:D

0|3
    1|0
    • fenerlisin anladım.

• :D evet fenerliyimde aynısını bizim takımdan adamlar içinde söylesen derdim.sen madem milletin yazdığını bu kadar eleştiriceksin o zaman hangisi iyi diye niye soruyorsun.birazcık bilgisi olan gs li bile buna barcelona ekibi der tabiki.

• bende galatasaraylıyım adam doğru söylüyor. bizim 3'ü bi İniesta etmez... eğer Barcelona ile karşılaşırsak bu acı gerçeğin ne demek olduğunu iyi anlarsınız. ondan sonra bi anda kendi oyuncularına küfrederken bulursun kendini.

• galatsaraylıyım ama böle saçma sorular sormayın tabki xavi iniesta busqets

0|4
    0|1
    • sen galatasaraylı değilsin .

• Galatasaraylı olmak mantıksız olmayı gerektirmiyor :))) helal

• ben barcelonayı yenmek imkansız demiyorum ki.. şansın yaver gider belki yenersin ama o futbolcuları kıyasladıgın zaman herkes sana güler.. diğer cevaplarda da oldugu gibi.. biraz gercekçi ol bnce :)

• neyin kafasını yaşıoysun la sen xavi iniestanın attıgı paslardan birini selçuk atmamıştır ki melo kim futbolcu mu :DD

0|2
    1|0
    • sneijder ?

• falcaoyu nicki yapan adamdan futbol yorumu bekleme kardeş kesin fenerlidir

• ben tarafsız bir gözle bakıyorum kardeşim işinize geliyorsa braga cluju zor yenen takım şimdi drogbayı aldı diye kafa tutar olmuş sizin yenildiğiniz cluj bragaya barça 7 atıyor :DD

• sen futboldan anlamıyosun.

0|3
    1|0
  • 40 yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :))))))

0|3
    1|1
  • Abarttınız iyice ama. Xavi-Inıesta-Messi üçlüsü mü Sneijder-Selçuk-Burak üçlüsü mü diye bir soruda bekliyorum yakında.

0|0
    0|0
    • niye ne abartması var?

• Karşılaştırdığın oyuncular dünyanın en iyi oyuncularından bazıları. ;)

• seni mahkemeye versem en az 5 yıl yersin fifaya şikayet etsem top oynayamazsın böyle bir soru mu olur pardon soru dedim..:)

0|1
    1|0
  • Cidden söylüyorum busquest o kadar iyi değil.Selçuk biraz daha kendini geliştirirse bu 3'lü daha fark atar.Tabi ki öndeyiz ama kadıköyde fenere 5 atmamız için daha iyi olmaları lazım.

1|0
    0|2
    • nasıl anlamadım.

• Busquest o kadar iyi değil onların 3'lüsünün gücünü azaltıyor wesley'de iniesta'dan biraz önde xavi melodan orta derecede ilerde,selçuk busquest'ten iyi biz kesinlikle daha iyi 3'lüyüz.Selçuk daha da geliştirirse,melonun siniri topa karşı olursa ezeriz geçeriz ula

• aynen :;).

• esprimi yaptın ciddimisin bilmem ama her ikisi içinde fena saçmalamışsın

0|0
    0|0
  • ne diyim bilemedim..

0|0
    0|0
  • böle bi soru sırman bile abes kardeş

0|1
    1|0
  • soru mu tabi ki de galatasaraydaki üçlü iyi

(sevinsin yazık)

0|1
    1|0
  • Serdar eylik , mehmet erkut , irfan başaran üçlüsü daha iyi

0|1
    1|0
  • karşılaştırdığın adamlara oynadığı takıma adamların kariyerlerine başarılarına bir bak hiç oldu mu bu kıyas şimdi?

0|1
    1|0
Yükleniyor...