Akvaryum'a Yavruluk yapmak için ?

Akvaryum'a yavruluk yapmam gerek ama basit olursa sevinirim kolay yapılsın dışarıdan almak istemiyrum eğer böyle bir proje link'i verirseniz sevinirim şimdiden herkese teşekkürler :)

Güncellemeler:
Artık benimde Yavrularım war baba oldum :D

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• şöyle yapabilirsin akvaryumun yarısını veya 1/4 ünü yavru balıklara ayarlarsın sonra oraya cam kaplatırırsın yani akvaryumu ikiye camla böleersin yavrular büyüyünce de o camı kaldırırsın

0|1
    0|0
    • bu benimde aklıma geldi ama cam'cıya git falan hem acil lazım :/

• teşekkür ederim :))

• rica ederim ;) plastik uzmanı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşim plastik bir kap bul altına birkaç delik açıp akvaryuma yerleştir suyun içinde olcak kenarlar Dışarda bir iki taş koyarsın içine balıklar kaçmaz yavru lar yanlız anne balığı biran evvel yerine al yoksa balıklar olunca diğer balıklar onları yiyiyo

0|1
    0|0
    • yavrularmı anneyi yiyooooooo :O anaaam ...yoksa diğer balıklarmı yavruları yiyiyooo benim bildiğim bu yavru konusunda lepistesler tek doğuruşta 40 adet falan yavrularlarmış :O amaaa sonra %80'ini yerlermiş kendileriii

• hergün Vermene gerek Yok onlar yavru ne kadar yerler Bilmiyorum bizim balıklar vardı haftada 1 verilirdi gerçi o dönEm meraktan çok verirdik gizli gizli ama Fazla yemiyorlar ayarlarsın ona göre atarsın

• Tamam kartanem ;) Çok teşekkür ederim bu ülkede akvaryumdan anlayanlar daha çok bayanmış meğersem :)

• 0|1
    0|0
  • sende bundan yap link

0|1
    0|0
  • bu yavruluk kolay yapılan birşey değil dışardan 5 liraya alabilirsin :/

0|1
    0|0
    • :/ biliyorum Amaa ben kendim yapıp başarmak istiyorum hemde bu saatte açık olacağını sanmam bana acil lazım yazargeçer bu arada gözlerin ne renk ya ?

• :) bu kalsın daha iyi oldu yani resmi koymucam bir daha anladın

• Ama ben onda gözyaşı gördüm :O

Erkekler Ne Diyor 1

• 0|1
    0|0
    • Teşekkürler kardeşim Cevapların durumuna göre en iyi cevabı seçeceğim :)

• evet bu işten zengin olan arkadaşım war :)

• var var çok iyi paralar var:)

Yükleniyor...