Kızların en sevdiği kas?

Adonis, Karın, Kol, Göğüs, Omuz? Mesela benim kız arkadaşım adonise bayılıyor eski sevgilim kalça hastasıydı :D sizin en sevdigin kas grubu nedir?

Güncellemeler:
Erkekte bacak ve kalça sevmiyen kız var mı ya da itici bulan?

0|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Hepsi :D

0|1
    0|0
    • Ahahah xD Aynen :) Ama benim ençok bacak kalça hatunlarda kalçası sıkı olanlara dayanamıyorum :D

• Tek bir bölgeye yoğunlaşıp çalışmak yanlış o yüzden genel seviyorum diyelim, yani bacak günü antremana gelmeyen erkeği ne yapayım :DD

0|2
    0|0
    • Aynen erkeklerin kafasında bir yanılgı erkek adam bacak çalısmaz neymiş squat kalcayı kadın gibi yapıyormus :D ben sahsen hergün squat yapıyorum :D

• en doğrusunu yapıyorsun her yönden fit görünmek lazım, bazı erkekleri görüyorum ''yok ya hocam ben sizin kadar olmak istemiyorum o kadar kaslı olmak kötü'' diyor. Arkadaş 3 ay çalışınca Arnold olacağını falan sanıyor :D kimisi de sadece bicepslere yükleniyor kollar mükemmel görünürken vücut Şırnak gibi duruyor, daha neler var böyle :D

• evet ben street workout yapıyorum ağırlıksız calısıyorum zaten bicepsten cok tricepse yükleniyorum :D hergün squat 30 dk kosu yapıom seneye astsubaylıga yazılcam nasipse kondisyona ve dayanıklılıga önem veriyorum :D

• Omuz ve kol

0|2
    0|0
  • Karın <3

0|1
    0|0
  • Kol omuz

0|1
    0|0
  • Karın, omuz ❤❤

0|1
    0|0