Şu ana kadar kaç sevgiliniz oldu?

Şu ana kadar kaç sevgiliniz oldu? Kaç kişiye çıkma teklifi ettiniz kaçı başarılı kaçı başarısız?ve ya kaç kişiden çıkma teklifi aldınız?

0|0
45|34

En İyi Kız Görüşü

• kimseye çıkma teklifi etmedim,"benimle çıkar mısın" kadar saçma bir cümleyi kaç kez duydum bilmiyorum ama ben 1kişiyi sevdiğim için 1 sevgilim oldu.

1|3
    2|1
    • tesekkürler

• Çoğu arkadaş bu soruyu saçma bulur ben zaten illa cevap verin mantığında değilim, kişilerin bu tutumunu merak ettiğimden soruyorum. Ve sen doğru olanı yapmışsın.Bir kızın teklim etmesi çok saçma. Ve yani 1 elin parmak sayısını geçenleri bırak, ayak parmaklarını kattığında sevgili sayısına erişemeyenler var bu aşk değil başka birşey.Burda o sözü diyip kalplerini kırmıyım.

Kızlar Ne Diyor 44

• Hiç olmadı. Teşebbüsler oldu elbette ama ayan beyan sadece 1 kişi bana teklif etti ve reddettim daha 18 yaşındayım ve benim için çok erken. Her şeyin vakti zamanı var diye düşünüyorum zamanı gelince olacak elbette ama açıkçası o kişinin de eşim olmasını isterim.

0|3
    1|0
  • çok kişi teklif etti. 1 sevgilim oldu.

0|1
    0|0
  • 6 teklif eden oldu hepsinide kabul ettim en azından yemeğim bedavaya geliyo bide neden geri çevireyim ki :( hiç teklif etmedim. etmemde.

0|1
    1|0
  • 1 tane

0|0
    0|0
  • Çok teklif oldu 2 kişiyle çıktım biriyle hala devam ediyorum

0|1
    0|0
  • 4 tane sevgilim oldu.Ama hiçbiriyle aşk namına birşey yaşamadım öylesine birşeyler oldu ve bitti.Çıkma teklifi aldım baya.Aralarında kelek çok olunca kabul etme gibi bu durum olmadı ne yazıkki :D

0|0
    0|0
  • tek bir kişiyle çıktım.kaç teklif aldım bilmiyorum ama çıktığım tek kişiden teklif almamıştım :)) teklif de bi kere ettim reddedildim :))

0|0
    0|0
    • Sen teklif etme ,benim tavsiyem ;)

• Ayrıldınız mı? Niye ?

• arkadaş olduğumuz zamanlardaki gibi iyi anlaşamıyordur,ayrıldık ama çok seviyordum benm unutmam 8 ayımı aldı,o hala beni düşünüyor.başka insanları sevmeyi denemiştim ama herkeste onu aradım

• Çıkma teklifi ne ya zaten seversin o da sever olur hani

bana çık :D :D

Hayatıma şimdiye kadar 3 kişi girdi 2 side çok b*ktan adamlarmış ama diğerindendde ben ayrılmıştı kaç tane çıkma teklifi aldımmm ımm on parmağı geçmez ya biraz göz önünde blunan kızlardan değilim sanırım ondan sessiz sedasız olunca ben bunu açmaya mı uğraşıym diolar heralde :d :D

0|0
    0|0
  • teklif etmedim ama bi kere seni seviyorum demiştim 5.sınıfta çocuğun tekine :D

onun dışında teklifleri saymadım

0|0
    0|0
  • teklif sayısı çok anımsayacağım bir durum değil... bir iki defa görüşülenler tanıma amaçlıdır sayılmaz bana kalırsa sevgili olarak... bunları saymayın..

benim iki sevgilim oldu... ikinci sevgilimle 4 yıllık beraberlik bir yılı aşkındır da evliyiz :)

0|0
    0|0
  • 1 bir bir bir

0|0
    0|0
  • 12 tane sevgilim oldu.

Çok çıkma teklifi aldım saymadım.

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı. Birkaç kişiden teklif aldım ama saymadım :D

0|0
    0|0
  • 4 tane sevgilim oldu 10 üstü teklif aldım

0|0
    0|0
  • Hiç çıkmadım. 10 -15 teklif gelmiştir hemen hemen.

0|0
    0|0
  • 3 tane oldu :)

0|0
    0|0
  • Sifir oldu. Masumummm ama capkinim tuaf demi?

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaş çevren genişmi?

• 999 tane :D

0|0
    0|0
  • 1,5

0|1
    1|0
  • 12 yada 13

0|0
    0|0
  • 3 taneydi.İkisine ben teklif ettim gibi birşey.

1|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı kaç teklif geldiğini hiç saymadım ve hiç teklif etmedim :/

0|0
    0|0
  • 7-8 defa olmuştur

1|0
    1|0
  • valla gerideki kimse umrumda değil.. 1 kişi oldu 3 buçuk yıl oldu zaten onunlada ayrılmaksızın :)

0|0
    0|0
  • 15 vardır :D

1|1
    2|3
  • 38.

0|0
    0|0
  • 17 sevgilim olmuş :D

0|0
    0|0
  • 18 yasındaym hiç olmadı :(

0|0
    0|0
  • etmedım 2 tane oldu kac tane geldı saymadım

0|0
    0|0
  • Sadece bir tane sevgilim oldu :(

Teklif sayisini inan hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 34

• Hiç saymadım skor tutmam, kimseyi yarıştırmam. Miyadı dolmuşsa yoktur biri, gerekliyse de vardır. Çıkma teklif etmek değil de, hoşlanıp da flört etmediğim sadece 2 kişi oldu. Karşı taraftan gelen teklif veya hoşlantı sonrası aktiviteleri de çok oldu. Karşılıklı şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • Çetele tutmuyorum

artı bu tür şeyler övünülüp sere serpe söylemesi gereken birşey değil.

benim özelim olduğu için kesinlikle benden başka kimse bilmeyecek..

0|1
    1|0
  • =D 200 + abartıyorsam namerdim (tek gecelik şeyler dahil mi diye düşünürsünüz tek gecelik ilişki yok bu sayıda)

0|0
    0|0
  • her birini bi yere çentik atmıştım amaa...

0|0
    0|0
  • biriyle kızla arkadaşken seviyoruz dedik.iki kişiye faceden söyledim.bana da 6 tanr falan geldi hiç çıkmadım.bi kişinin bile elini tutmadım son sevgiliyle buluşmadan bitti :D ha bi kız arkadaşla soğuk die el tutuştuk :D

0|0
    0|0
  • 50'den fazla...

0|0
    2|3
  • hiç s vglm olmadı, 3 teklif gelmşti üçüde arkadaşları aracılığı ile tklf gönderdikleri için kabul etmemiştim :d

0|0
    0|0
  • fazla degıl hindistanın nufusu kadar

0|0
    0|0
  • 13 14 falan

0|0
    0|0
  • uzun ilişki insanıyım o yüzden 3 dicem. 1-2 haftalık olanları saymıyorum çünkü sadece tanıman gereken bir zaman dilimi yapmacık olup olmadıgı veya herhangi bişey ortaya cıkıyor zaten o yüzden hesaba katmaya gerek yok öyle sahte insanları.

0|0
    0|0
    • millet onlarıda sayıyıor yada abazanlık ağıza vurmuş ne dediğini bilmiyor.

• haklısın sayı çok olunca ego tatmin oluyo bazılarında. :D

• teklif olayını ilk açılan taraf olarak sayarsak 4 kere teklif geldi. 3üyle ilişki yaşadım fakat birinin yeri çok ayrıydı. benim açıldığım ise epey kısa sürdü. sanırım tercih yapmada zorlanıyorum.

0|0
    0|0
  • 2 toplam. İkisine de teklif etmedim,doğal akışında oldu. Hoşlanan birinin hoşlandığına benimle çıkar mısın demesi saçma gelir hep bana,sipariş gibi:s

0|0
    0|0
  • Çok şükür halen ilk sevgilimle çıkıyorum .. TEklife bir iki kızdan gelmşti ama sırf teklif etme saçma bişy oldğu için kabl etmemştm .

0|0
    0|0
  • hiç olmadı bir kere teklif ettim o da başarısızlıkla sonuçlandı 20 küsür yaşına geldik tek takılmaya devam

0|0
    0|0
  • olmadı hiç

1|0
    0|0
  • 100 şaka lan şaka heyecan yapmayın hemen..6 kişi.

0|0
    0|0
  • 2 tane teklif aldım birincisi red

ikincisine onay verdim başka da kimse cesaret etmedi..

0|0
    0|0
  • 3 tanesının adı gamze aysegul zehra nacıye emel naz

0|0
    0|0
    • Ad niye veriyorsun? Fazla sevip kıskanan biri değilsin sanırım yada flört dalga amaçlı birlikteliktelikmi bunlar?

• beni sevgilisi sanan çok oldu da benim sevgili saydığım 3 heralde

0|0
    0|0
  • 1 Büyük aşkım 1000 sevgilim..

0|0
    0|0
  • -7 panpa :)

0|0
    0|0
  • hiç sevgilim olmadı.1 başarısız deneme ile özgüvenim mahvoldu.

0|0
    0|0
  • 7-8 kez teklif aldım hoşlananlar falan oldu ama 3 tane sevgilim oldu =)

0|0
    0|0
  • 20 felan sanirim kusurati cikardim

0|0
    0|0
  • 1 tane oldu 5 yıl sürdü 1.5 yıldır kimse yok :)

0|0
    0|0
    • Niye bıraktın kızı?

• bırakmadım 3 defa kaçtık 4 ay aynı evde kaldık evlenecektik ailesi engel oldu mahkemeliğiz şu an :) bırAKAN OLMADI MECBURİYET

• Sayılırmı bilmem ama sanırım bir kez oldu

0|0
    0|0
  • 5

1 kişiye teklif

% 100 başarı

6-7 tanede teklif aldım öyle performans düşük yni :)

0|0
    0|0
  • 0

:P

0|0
    0|0
  • 20-25 falan

0|0
    0|0
  • bir kişiye aşık oldum,onunla olamadım,birini sevdim,beni sevdi ama sevişmeden ayrıldık,biri de beni sevdi,ama benimle olamadı.yani sen söyle ?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...