Sizce benim müzik zevkim nasıl?

benim sevdiğim tarzda müzik dinleyen çevremde kimse yok arkadaşlarımın hepsi rap falan dinliyo ama bana çok kötü geliyo o tür müzikler ben slow dinliyorum genellikle en sevdiğim şarkıcı yalın eğer vaktiniz varsa aşşağıdaki şarkılardan birini yada birkaççını dinleyip yorum yapabilirmisiniz

yalın-meleklerin sözü var

yalın-ben bilmem

yalın-ah be kardeşim

yalın-sen en güzelsin

yalın-keşke

daha varda yazmıyorum aranızda bu tür müzik dinleyen varsa önerirmisiniz ama yalın olmasın onun bütün şarkılarını biliyorum :D

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• caz severi ankara havası severi ama dınlelmem oynarım

slov karadenız dınlerim

yavas ama ritmi guzel parcalar

eski hareketli parçalar(kımın oldugunu bılmıyom sozleri soyle: sen yeterki sev kulun olyım bır dile bın yıl kolen olayı boynuna boynuna dolanıyım mahsere kadar)

tarkan(gel gunduzle gece olalım gel gökyuzunde yldız olalım...)

severım sozlere fazla dıkkat etmem rıtm cok onamlı

0|1
    0|0
  • yalın severim süperdir şarkıları.yalından herşey sensin , ki sen ve istanbul benden büyük şarkıları başta olmak üzere hepsini severim.emre aydın seviyorum ..dayan yalnızlığım,hoşçakal,tam dört yıl olmuş dün,annem için güzeldir.yaşar ın tüm şarkıları güzeldir,feridun düzağaç dinlerim.

0|0
    0|0
    • teşekkürler söylediğin emre aydın şarkılarını dinlicem :)

• rica ederim.yaşar ın tüm albümlerini dinle hepsi çok güzel şarkı bile ayırt edemiyorum o kdar:)candan erçetinde severim.hayranım sana,sensizlik,meğer,gamsız hayat güzeldir:)

• 0|0
    0|0
  • yalinin sarkilarini bende begenirim :)) iyi tercih yapmissin :))

0|0
    1|0
  • Candan Erçetin :)

0|0
    0|0
    • teşekkürler bide candan erçetinin bi şarkısını söylermisin ilk onu dinleyim :)

• Unutma beni. en cok dinlediğim sarkı aslında o kadının hepsi süper :)

• gayet güzell :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...