KS'de hangi soruları okursunuz/okumazsınız?

KS'de anlık değişen sorulardan hangi kriterlere göre soruyu okuyorsunuz yada cevaplıyorsunuz? Bu konuda ne kadar seçiçi davranıyor musunuz?

Örneğin ben :

1- Lütfen yardım edin başlıklı soruları,

2-Sevgilim ne demek istedi tarzı başlıkları

3- Onu nasıl tavlarım başlıklarını

4-Xper puanı 1. levelde olanların sorularını pek okumuyorum.

Sizin de böyle bir kriteriniz var mı?

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• 1- Lütfen yardım edin başlıklı soruları,

2-Sevgilim ne demek istedi tarzı başlıkları

3- Onu nasıl tavlarım başlıklarını

4- istediğiniz en büyük fantazi ne? don giyiyor musunuz?

bunları okumuyorum.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 10

• O anki psikolojime bağlı olarak tercihim farklı olabiliyor. Neşeli bir günümdeysem, kasacak soruları açmam bile, ayrıca bir soru başlığına bir de soranın yaş aralığına dikkat ederim.

0|1
    0|0
    • evet bende okuduğum sorularda bakıyorum yaş aralığına...bazı amcalar entrasan sorular sorabılıyor...:))

• youtube açılmıyor bizde be gülüm :)) f

ake make ben buna karşıyım. Yani adam gelmiş burada kendisine olmak istediği gibi bir kimlik yaratmış baştan, neden üzesin ki onu dimi ama. Yani erkek çocuğu kız çocuğuymuş gibi davranıyor sorular falan soruyor ya, demek ruhunda var onun, üzme gerçekten de öyleymiş gibi davran sevinsin gariban, hatta asıl sark taciz falan et mutlu olsun :)))

• daha önce okuduğum sorulara benzemeyen sorularıı okurum ...

zekice kurgulanmışş mizah içerikli soruları okurum ...

içinde bulunduğu durum daha önce başıma gelmişsee ve ilgimi çekiyorsa okurum ...

leveline bakmam

yardım edinli soruları asla okumam :)

onu nasıl bağlarım ? nasıl kuşum köpeğim olurr terliğimi gazetemi getirirli soruları okumam

gözüm nasıl kaşım keman gibimi boyum şu kadar verirmisiniz vs vsvsvs gibi soruları hayatta okumam

vede uzuun uzuuun yazışmış soruları okumaya üşendiğimden okumam !

0|0
    0|0
  • çok uzun hikaye gibi yazanların sorularını okumuyorum prensip olarak.. ve genel olarak soru başlığına istinaden cevap veririm..

Not = ben öss'de paragrafları bile boş geçmişken, neden uzun soru okuyayım ki ://

0|1
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldım çok üzgünüm , sevgilimden ayrıldım yardım edin , sevgilim şöyle sevgilim böyle adlı başlıkları okumam.

0|0
    0|0
  • seninkilere ek olarak okulda, dershanede geçen kıytırık aşk maceralarını hayatta okumam

1|0
    0|0
    • Ekleyebiliriz bunu...Ben Liseli bebelerin aşk sorularını direkt okumuyorum zaten, yanlışlıkla okursam da dalga geçiyorum sadece..

• ruhospunun peşinden geldim.

2|0
    0|0
  • Psikolojime bağlı olarak değişiyor bu durum.

0|0
    0|0
  • Aşk konulu soruları genellikle geçiyorum

0|0
    0|0
  • içinde face geçiyosa

ben yokum..

0|0
    0|0
  • bazı ezik penpelerin kini es geçiyorum ...

0|0
    2|0
Yükleniyor...