Sizce kadınları aşağılayan kadınların kendisi mi yoksa erkekler mi?

bakın açık konuşayım kadınlar kendilerine saygı duymuyor kendini güçsüz ve basit görüyor. bu sitede bile çok fazla örneği var. kadınlar yemek yapan çocuk büyüten ve erkekten aşağı olması gereken erkeğin kölesi olması gereken varlıklar olarak görülüyor. ve buna izin veren kadınlar. kendileri köle olmayı kabullenmiş ve tersini savunanlara karşı çıkıyor. bir insan kendine saygı duymazsa bir başkası hiç saygı duymaz. yani kızlar siz kendinizi aşağılıyorsunuz. erkeklerinde pek umrunda değil zaten işlerine geliyor bu durum. artık buna bir son verin kendinizi aciz görmekten vazgeçin.

• evet doğru diyorsun
    83% (10)59% (10)69% (20)Oy Ver
  • katılmıyorum ben şu şekilde düşünüyorum ;
    17% (2)41% (7)31% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
geri zihniyetliler hemen 2. şıkkı işaretlemiş cehalet işte
görüşte paylaşın

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar kendilerini aşağılamasa başkalarının aşağılamasına da izin vermez

1|0
    0|0
    • çok haklısın ama çözümü çok zor belkide yok

• aynen dediğin çokkk doğru ama kadınların inancı küçük yaşta kırılıyor belki yapabilecek ama yapamazsın deniliyor. buna rağmen güçlü olmak gerekmez mi yoksa tamam senin kölenim mi demeli. bunu düşünemiyorlar bir türlü garip :/
      herneyse gerçkten çok yardımcı oldun görüşlerin çok güzel

• inatla ve gerekirse zorla dedim bak. ben de teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim bence kendilerini güçsüz gösterip milletin arkasına saklanıyorlar ben bundan dolayı nefret ederim bu tiplemeden abi sen bir bireysin sorumlulukların olabilir ama bunların çözümü kendini ezdirmen değildir

1|0
    0|0
    • öyle tabi çok güzel açıkladın ama benim gibi düşünen kadın az hemde çok az oda işi çok zorlaştırıyor

• Erkekler Hiçbir Kadını Küçümsemiyor Ve Kötülemiyor, Köle Olarak Kullanmıyor.
    Kadınlar Kendini Asalak Bir Yaşama Adamış Gibi (Bazıları)
    Ve Artık Kadınlar Ego+Önyargı+Nefret vs Sahibiler...
    Tavsiyem Anlayışlı Ve Merhametli Olmaları

0|0
    0|0
    • bencede kadınları aşağılayan yine kadınlar maalesef :/

• Hani Derler Ya Kimse Sana Birşey Yapmaz Sen Kendine Yaparsın Diye Hep Ya Yakınımız Yakar Canımızı ya da Kendimiz

• çok haklısın

• kendi değerini kendin belirlersin.

1|0
    0|0
    • ben tek başıma elimden geldiğini yapıyorum ama kadınların çoğunluğu dediğim gibi

• sen kendinle ilgilen

• olmuyor ki toplumsal bir şey işte ben tek başıma pekte bir şey yapamam

Kızlar Ne Diyor 2

• Feminizm patlaması ama sevdim 😀

1|0
    0|0
    • yapma lütfen amacım reklam yapmak değil çok fazla aşağılanıyoruz ve bu beni çok sıkan bir durum inan ki bana küfrettiklerinde bile bu kadar ağırıma gitmiyor

• Eminol bu konuda senden daha hassasımdır.. alışagelmiş birşeyş değiştiremezsin.

• karamsar değilim cehalet biterse buda biter

• evet doğru diyorsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...