Parası kariyeri olmayan erkek veya kadınla evlenirmisin birliktelik yaşarmısın.?!?!?!

Parası kariyeri olmayan erkek veya kadınla evlenirmisin birliktelik yaşarmısın. Burda şimdi herkes durust insan moduna yatmasın özelikle hemcinslerimi daha iyi tanıyorum samimi davranın en azı yüzde kaçımız bi insanda paraya kariyere sevgiden aşkdan daha az önem veriyor bunu öğrenmek istedim beyendiğin her konuda anlaştığın biriyle işi iyi değil diye bırakırmısın sorum budur=?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• bahsettigin özelliklerdeki adam beni terk etti üstelik ben üni mezunuyum hay ben böyle aşkın...

1|0
    0|0
    • neden terkketiki ne kusurunu gördü

• hiç kimseye fazla kıymet verme erkeğide seviyorsan sev tamam ama ona ölmüne bağlı oldunu anlarsa seni terkeder ne yapsam gitmez moduna girdimi o adam ona o hissi verdinmi o erkek artık elde durmaz ilgiye gelince o normal herkesde var:)

• haklısın aynen böyle oldu

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğitimli kültürlü ve anlayışlı olması benim için önemli. Kariyer ve ilişki uyumu da bunlar sayesinde olabilecek şeyler bence.

1|0
    0|0
  • Hayatta işim olmaz ıyyyy o da ne öyle :))))

0|0
    1|0
  • Davul dengi dengine çalarmış hayat ve tecrube :)

0|0
    1|0
  • benim için pek fark etmez

1|0
    0|0
  • mesleği ve kariyeri olmayan biriyle evlenmem...daha doğrusu çalışmayan kadınları sevmiyorum...

0|1
    1|0
  • 21. yüzyılda yaşıyoruz çalışan herkes kariyer sahibidir aslında fakat eğer statüsü yada konumu yüksek biriyle ileriye dönük düşünürmüsün dersen güzel bir bayansa düşünürüm neden düşünmeyim . fakat bu kişi özel şirket deneyimi olmayan aynı zamanda kapitalizmle savaşmış bir bürokrat yada üniversitede öğretim görevlisi bir bayan olmalı. konumu düşükse sorun yok zaten ben çöpçüyüm ahahahah :))))

0|0
    0|0
    • herkes kariyer sahibimidir sen nişantaşında falanmı yaşıyosun kafan iyi heralde bizim koyde herkes karı yer siz

• nişantaşımı ? orasıda neresi. çöplükten daha lüks mekanmı var bu ülkede . söylemek istediğim şu ; türkiyedeki işsizlik oranı çok yüksek seviyede ve çalışan nüfusun çoğu vasıfsız yada beden işçisi olsada kariyer sahibi insanlardır. evine iki lokma ekmek götürüp eşine ve çocuklarına bakıp onlarla ilgilenen herkes, çok yüksek konumda çalışıp özel hayatı başarısızlıklarla dolu elit tabakadan daha kariyerli :))

• en azından üniversite bitirmiş olmalı diye düşünüyorum ama belli de olmaz

0|0
    1|0
  • Üniversite okumuş olsun birde meslek sahibi olursa fena olmaz. Çocuklarımızın geleceği için :)) kendim için ondan aşk isterim o kadar. Ona verebileceklerimi kimse tahmin edemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Samimi oluyorum. Parası ve kariyeri olan bir erkeğe bir nebze de olsa önem veririm ama benim için en önemli olan önce sağlam bir karakterinin olmasıdır. Tabiki de kalkıp kariyeri olmayan hiçbir iş yapmayan biriyle evlenmem. Ama elinde düşük de olsa bir mesleği olmalı çünkü para, maddiyat ve kariyer ilerlemesi zamanla olur. Sen kalkıp zengin biriyle parası kariyeri vs. için evlenirsin ama bir gün bir bakarsın elinde hiçbirşeyi kalmaz. Ama parası olmasa da sağlam karakterli kendine güvenen çevresi tarafından sevilen biriyle evlendiğinde zamanla o kişinin neler başarabilceğini kendi gözlerinle görürsün bir bakmışın o insan kariyerinin en üst basamaklarına tırmanmıştır. O yüzden para o kadar önemli değil.

0|1
    0|0
    • sana ozaman şunu soruyorum bi sitede bin tl maaşa çalışan bi güvenlikle evlenirmisin?

• süpersin bebeğim

• o senin süper olmandan kaynaklanıyor :)

• Parasi ve isi iyi olmayan birisiyle katiyen olmaz sonucta evin kirasini huzurumuzla odeyemiyecegimize gore

0|0
    0|0
  • Seviyosam neden olmasın

0|0
    1|0
Yükleniyor...