Gerçek hayatta hiç ağzınızı açık bıraktıracak kadar (çok fazla) güzel/yakışıklı birisini gördünüz mü?

Gördüyseniz tepkiniz ne oldu?

Konuşma-tanışma fırsatınız oldu mu?

Ve karakteri de dış görünüşü gibi miydi yoksa farklı mıydı?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• ağzmı açk braktrcak kdr kmseyi grmdm ama en çk dkktimi çeken simsiyah saçları oln mavi gözlü beyaz tenli tipide süper bi erkekti aaaa dye bakmdm ama içmden ayyyhhh yerm bn bunu dedm :D

1|0
    0|0
    • yuh,tam benim sevdiğim tipi tarif ettin be.

Nasıl,Ian Somerhalder tipi bişey miydi?

Benzetmeye çalışsan kime benzer ünlülerden mesela?

• Allah sahibine bağışlasın demiştim zaten.

Maşş. dememin sebebi çocuğun taşş olması.

Olmadı ama neyse:D

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet, gördüm, tanıştım ama sevgilisi olduğunu öğrendim... Hayal kırıklığı anlayacağın...

1|0
    0|0
    • Puff,kötü olmuş.

Genelde öylelerinin ya sevgilisi hiç olmamıştır ya da hiç boşta kalmazlar zaten.

Nasıl bir tipti peki?

• Hani anlatarak tarif edebileceğimi sanmıyorum ama benim için fazlasıyla güzeldi... Bi de İsviçre'de Zaz ile tanıştım, ona da evlenme teklif ettim ama Türkçe bilmediği için anlamadı :D

• dış görünüşü itibariyle diğerlerine çok büyük fark atacak hatunlar gördüm ! normalde baktığımdan bikaç saniye fazla bakar derin bi nefes çeker yoluma dewam ederim ;)

1|0
    0|0
    • Sende zaten Brad Pitt vari bir hava var,onlar da sana bakıyorlardır merak etme:D

• Anladığım olacaktı.

• allah gecinden versin diyelim :)) saol varol arkadaşımm

• Bi arkadaşın sevgilisi öyle açıkçası davranışları felan hiç hoşuma gitmiyor öyle bi sevgilim olsun istemezdim diyeyim .

1|0
    0|0
  • nil karaibrahimgil .

1|0
    0|0
  • gördüm evet çok guzeldı

1|0
    0|0
  • Diş kliniğine gitmiştim. Kapıyı çaldım, kapıyı açanı görünce ''N'oluyor ulen!'' dedim. Çok ani oldu ama soğukkanlılığımı kullanarak, yere düşen çenemi hemen toplamayı başarabildim.

1|0
    0|0
    • iyiymiş bu:D

Kaç kere dişini kırdın bilerek:D

• Yaklaşmışım ama.Yeşil göz-mavi göz bozmuş işi.

Erkekte de kızda da 10 numara 5 yıldız oluyor o tipler.

• Renkli göz iyidir ya. Benim kahverengi olduğu için severim renkli gözleri. Renkli gözlülerde kahverengi sever genelde. (İstisnalar hariç.)

• gördüm valla ilik gibiydi

1|0
    0|0
  • gördüm sadece baktım bşey yapmadım:)

1|0
    0|0
  • gördüm karakteri de çok hoşuma gitti

1|0
    0|0
  • gördüm ama sadece gördüm

1|0
    0|0
    • Nasıl birisi?

• kumral, zayıf, orta boylu, uzun siyah saçlı biriydi tam ayrıntıya giremem o kadar yakınlaşamadım

• Dış görünüşünden kalbimin atısı artımıstı yani o derece icini bilemicem :D

1|0
    0|0
    • Nasıldı peki?

• Nasıldı yani,esmer sarışın filan?

Görünüşünü sormuştum :D

• Açık kumral saçları vardı 1 70 boylarında ela gözlü kısaca mükemmeldi bana göre.

• gördüm ve beraberim

1|0
    0|0
    • Allah mesut etsin,nasıl biri görünüş ve karakter olarak.

Beraber olduğuna göre ikisi de yeterince iyidir zaten ama merak ettim yine de.

• bana göre olağan üstü bir güzelliği var 1.72 boyu var sanırım 50-55 kilo civarında hollanda da, ayrıca yuz mankeni :)

• gördüm sadece bakıp kaldım konuşamadım konuşamam da zaten heyecandan:)

1|0
    0|0
  • Evet üniye hazırlanırken gördüğüm en güzel kız vardı dersanemde ve bendende hoşlanıyordu. Ama sonradan öğrendim lisedeyken okulun önündeki mısırcı bile kızı düzmüş, hayata küsesim gelmişti bu ne şaçmalık ya dediydim, ben bakmaya kıyamıyorum:S Bune yaman çelişkidir...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Gördükte bizim olmadıktan sonra neye yarar ki:))

1|0
    0|0
  • Gördüm bi baktım sonra yanından geçip gittim. Napıyım üzerine mi atılıyım.

1|0
    0|0
    • Atla demedik,sakin ol şampiyon:D

Nasıl bir tipti,görünüş olarak?

• Buğday tenli, siyah saçlı ama sanki hafif sarıya çalıyo hani güneş yanıkları olur ya saçlarda onun gibi, gözleri simsiyah parlıyor, dudakları kalın, burnu çok estetikti, kaşları düzdü, fazla uzun değil 1.70 yada 1.75 taş çatlasa 1.78, omuzları geniş, hafif kaslı vs.

• ben şöyle söyleyeyim, daha önce bir mankenle tanıştım. 185 boylarında, sarışın, bal rengi gözleri, bebek tenli ve üçgen vucutlu birisiydi. mankenlik yapıyor tanıştıgımız ara dizilerde oyunculuk görüşmeleri başlamıştı. ama açık söyleyeyim hayatımda tanıdıgım en adi insanlardan biriydi. ne mal oldugunu anlayınca konusmadık daha sildik. he tabii mesleği bu olmamasına ragmen manken gibi bi adamla da tanışmıştm. onla ara sıra dertleşiriz hala. o da 183 boylarında esmer kirli sakallı ela gözlü cok yakısıklı biri. o manken olandaki özguveni havayı taşımıyor karakterini begeniyorum duzgun aile cocugu. ama su da bi gercek ki dış görünüşünün farkında ve ilişki adamı değil. en fazla 3 ay cıkar bırakır. tek kusuru bu. yani karakterli olanları az bunların. benim tanıdıklarım içinde.

0|0
    0|0
    • Karakteri yoksa,0 zaten benim gözümde.

• aynen. ama aşırı yakışıklı olmasa da yakışıklı olup karakteri mükemmel insanlar var. :)

• gördüm.Cocuk benimle konusmaya geldi hatta,heyecandan tersledim.Bir daha da konusmadık.Ressmen elimin tersiyle ittim yumurta gibi çocuğu.Karakteri filanda düzgündü.Kafama zıçayım işte.Heyecan çok şey yaptırıyor bana böyle..

1|0
    0|0
  • evet pilottu sanırım elinde bavulu vardı ona göre takım giyiyordu hollywood filmlerinden çıkmış gibiydi resmen:) ama o kadar zaman oldu ki sadece bana neler hissettirdiğini hatırlıyorum. konuşmadım sadece bakmıştım

1|0
    0|0
  • Gördüm rüya mıydı gercekmiydi hatırlamıyorum :))Açık kalan ağzımı kısa sürede toplayabildiğime seviniyorum.

1|0
    0|0
    • Harbi mi la?

:D

Nasıldı peki tarif edersen sevinirim.

• Tüh be,tanışabilseydin hatta en azından konuşabilseydin senin adına sevinirdim be.

Paul Walker gibi bişey canlandı gözümde ama?

• Bi anlık bakısmayla bitti maç :D

• Kafa çevirmemle görmem arasında anlık bir şeydi. Tanışma fırsatım olmadı. Yanımdan süzülüp gitti.

1|0
    0|0
    • Süzülür zaten genelde böyleleri,kız-erkek farketmez.

Tüh be,konuşma fırsatın olsaydı keşke,üzüldüm senin adına:/

• Gördüm...karakteri de görünüşü gibi çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • hiç o kadar yakışıklı birisi ile karşılaşmadım

1|0
    0|0
  • gördüm bakıp geçtim

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum demek ki görmemişim.

1|0
    0|0
  • pariste bir adam görmüştüm siyahi ben metrodan iniyordum tam o da yeni biniyordu gözleri yemyeşil ama nasıl bir guzel yeşil anlatamam :(

1|0
    0|0
    • Rihanna gibi:D

• rihanna solda sıfır :D adam erkek guzeliydi boy pos karizma her şey vardı asdfgh

Yükleniyor...