Nedir Sizin amacınız ??

Sitenin ismi Kizlarsoruyor com .

"Kızlar neler düşünür? Erkeklerin aklından neler geçer? Aşk, Evlilik ve Arkadaşlık hakkında merak ettiklerini sor, cevaplar karşı taraftan gelsin!"

Ciddi birşekilde insanlar rahatsız olduğu hastalığın sorusunu

buraya soruyor yada cinsel yaşamında yada herhangi bir konuda yazdığı soruyu alay ediyor yada xper puan artsın diye neden cevaplıyorsunuz ? bazıları hatta alay bile ediyor geçenlerde adam "kanser oldum ne yapmalıyım bu süreçte"-diye bir soru soruyor verilen cevaplara bakınca insanlığımdan utandım!.

Hepiniz Bilinçli aklı başında olan insanlarsınız.Ergenmisiniz ? Hayat bu sizinde başınıza kötü birşey gele bilir ve çare bulamadığınızda ks de sorabilirsiniz.

Amacımız İnsanlara herkonuda yardım etmek bilgimizi paylaşmak değilmi ?

niye Milletin hisleriyle,duygularıyla,hayatıyla alay ediyor gülüyorsunuz?..

Yada Xper kasmak gibi bir amacınız varsa

YÖneticiler xper kasmak için bir konu açsın girin nekadar ne bok kasarsanız kasın bırakında millet derdinde bir çare bulsun

Utanmalısınız dicem ama,sizde utanacak sıfat yokki.

Üzülüyorum sizlere.!

Lütfen yöneticilerden rica ediyorum böyle insanları banlayın siteden..

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• madem duyarlı vatandaş rolü üstleniyorsun neden bunu kımlıgını gizleyerek yaptın? saçma olmus.

her gün onlarca kanser vakasıyla karsılasıyorum henuz dermanını forumlarda arayan bir kisiyle bile karsılasmadım. burada yazanlar ya vakıt gecsın oyalanalım dıye yazıyordur ya da faketir. kımse cıddı bır sorununu hele hele saglık sorunu cıdden ınanarak burada sormaz. ayrıca umuma acık bır alanda soru sormak her türlü cevaba hazırlıklı olmak demektir.

0|0
    0|0
  • bu kadar açık sözlüysen neden sanalda bile gizli yazıyorsun? hem de bu bir soru değil o yüzden büyük ihtimal kaldırılacak.

0|0
    0|0
    • açık sözlü falan değilim.

Bazı insanların yaptığı hiç hoş değil.

ve birisinin bunu yapması gerekiyordu.

Çocuk parkı değil burası.

• rahatsızsan siteden çıkabilirsin. ya da kendin bildiğin yoldan ilerle.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...